Doručení zdarma při objednávce nad 999 Kč.

Doprava zdarma se nevztahuje na velkoobjemové zásilky.

Více o způsobech doručení
30 dní na vrácení od data doručení. Zjistěte, jak podat žádost o vrácení zboží
Většinu produktů odesíláme do 24 hodin.

Doba vyřízení objednávky se může lišit v závislosti na dostupnosti produktu a zvoleném způsobu doručení.

Zjistěte si podrobné informace
Nav switch

Zadejte hledané slovo a zobrazí se návrhy.

Florbal

Unihockey - nejkvalitnější vybavení v internetovém obchodě Sportano 

Vše, co potřebujete ke hře florbalu, je vlastně hůl, míček a nezbytné příslušenství a oblečení pro pohodlí. Florbal je sport, jehož popularita roste díky možnosti hrát ho v hale s tvrdým povrchem, který napodobuje tradiční lední hokej. Tuto aktivitu si užijí nejen děti, ale i dospělí a florbal můžete hrát jak profesionálně, tak rekreačně. V našem obchodě Sportano.cz najdete kvalitní vybavení, jako jsou florbalové míčky, florbalové hokejky, florbalové branky, sady a také příslušenství. U nás si vyberete osvědčená zařízení renomovaných značek, jako jsou SKLZ, Molten, UNIHOC, Unibros, Fox 40, Hudora nebo Interplastic

Unihokej - pravidla a základní informace 

Unihokej není nic jiného než sport, který se podobá hře na ledě, ale všechny zápasy se hrají ve sportovních halách s tvrdým povrchem. Pravidla florbalu vyžadují, aby se k odrážení a přihrávání míčku používaly hokejky s pádly. Samotná technika je velmi podobná klasické hře na ledě. Pravidla florbalu povolují, aby na hřišti bylo maximálně 20 hráčů, přičemž v každém týmu může být maximálně šest hráčů - pět hráčů a brankář. Hráči se mohou během zápasu vyměnit tolikrát, kolikrát chtějí, žádný limit není stanoven.  

Pokud vás zajímá, jaké jsou rozměry florbalového hřiště, pak je to obvykle obdélníková plocha o rozměrech 40x20 metrů, přičemž výška okolního pásu je 50 centimetrů. Středová čára prochází středem kurtu rovnoběžně s kratšími čarami a rozděluje kurt na dvě části. 

Pravidla unihokeje - hraje se 3x20 minut a po každé třetině následuje 10minutová přestávka. Pokud má zápas rozhodnout skóre a po 60 minutách je stav nerozhodný, následuje desetiminutové prodloužení.  

Pálky, míčky nebo florbalové branky - základní vybavení a příslušenství, kterým se můžete vybavit. 

Pokud se chcete pustit do florbalového dobrodružství, stojí za to vybavit se potřebným vybavením a příslušenstvím, bez kterého se hra neobejde. Základním vybavením je florbalová hůl, která je správně tvarovaná a vybavená násadou a zakončená pálkou. Florbalové míčky jsou obvykle plastové modely se speciálními otvory. Pro profesionální zápasy se používá florbalový míček o průměru přibližně 72 mm s 26 otvory (každý otvor má průměr 10 mm). Kromě toho se vyplatí vybavit se brankou na florbal, kde se obvykle používají menší modely. Branka měří přibližně 1,60x1,15 metru a je hluboká 65 cm.  Vybavení doplňují florbalové zábrany, které jsou užitečné pro profesionální zápasy a jsou rozmístěny kolem hřiště. Obvykle jsou vysoké asi 50 cm a mají za úkol udržet míč v poli.  

Při výběru správného vybavení se můžete rozhodnout pro florbalový set, který se skládá ze dvou branek, hokejek a míčků, takže máte možnost začít hrát hned.  

Výběr správného vybavení, oblečení a doplňků pro florbal 

Florbalové oblečení se obvykle skládá z kalhot, mikiny nebo trička s dlouhým rukávem a florbalových bot. Pokud uvažujete o správné unihokejové výstroji, vyplatí se vsadit na ochrannou helmu, zejména pro brankáře. Unihokej je bezpečnější sport než hra na ledě, ale při profesionální hře vás helma ochrání před zraněním hlavy a obličeje. Hokejové rukavice Unihockey naopak zajistí pohodlí při pohybu a brankáři ochrání ruce před odřeninami. Při hře v hale si vyberte správnou florbalovou obuv, která vám umožní volný pohyb po hale. Vyberte si vnitřní obuv s protiskluzovou podrážkou s vysokou přilnavostí a pohodlnou stélkou.  

Výška florbalových holí zase závisí na výšce uživatele, což je při výběru správného vybavení nesmírně důležité. Samotná hřídel není obvykle delší než 99 cm. Vyberte si vybíjenou v sadě s několika kusy, abyste měli vždy po ruce model navíc. 

Při výběru florbalového vybavení pro děti volte menší branky a hokejky, které jsou přizpůsobeny výšce a potřebám nejmladších nadšenců této aktivity.  

Značky nabízející florbalové vybavení, příslušenství a oblečení 

V našem obchodě Sportano.cz najdete vysoce kvalitní vybavení včetně florbalových branek, florbalových holí, florbalových míčků, sad pro mini hokej a také sad příslušenství. To vše od renomovaných výrobců, jako jsou Molten, SKLZ, Interplastic, Fox 40, Hudora, UNIHOC nebo Unibros. U nás se vybavíte vybavením, abyste mohli trénovat florbal a také hrát rekreační zápasy se svými blízkými. Náš profesionální zákaznický servis vám pomůže vybrat to správné zařízení, a pokud výrobky nebudou vyhovovat vašim potřebám - můžete je do 30 dnů vrátit. 

Rozbalit popis Sbalit popis