Doručení zdarma při objednávce nad 999 Kč.

Doprava zdarma se nevztahuje na velkoobjemové zásilky.

Více o způsobech doručení
30 dní na vrácení od data doručení. Zjistěte, jak podat žádost o vrácení zboží
Většinu produktů odesíláme do 24 hodin.

Doba vyřízení objednávky se může lišit v závislosti na dostupnosti produktu a zvoleném způsobu doručení.

Zjistěte si podrobné informace
Nav switch

Zadejte hledané slovo a zobrazí se návrhy.

Chrániče kolen a chrániče na volejbal

Volejbalové chrániče kolen a kolenních kloubů - vyberte si odolné a dobře padnoucí modely v obchodě Sportano 

Volejbalové chrániče a kolenní chrániče jsou nezbytným vybavením při hraní volejbalu, které poskytuje vysokou úroveň pohodlí a bezpečnosti. Chrání jednotlivé části těla, včetně kolen, před vážnými zraněními a odřeninami v důsledku skoků nebo dynamických pohybů na hřišti. V našem sportovním obchodě najdete kvalitní chrániče kolen a volejbalové chrániče renomovaných značek, jako jsou Mizuno, SELECT, Joma nebo McDavid. Určitě si vyberete ty správné modely, aby byl každý trénink nebo rekreační hra s vašimi blízkými bezpečná a pohodlná. 

Chrániče holení a volejbalové chrániče - nezbytný bezpečnostní prvek, který se vyplatí mít 

Profesionální volejbalové chrániče kolen a volejbalové chrániče chrání jednotlivé části těla před vážnými zraněními, která mohou vzniknout v důsledku nárazů nebo pádů na tvrdém povrchu kurtu. Během her dochází k dynamickým manévrům a skokům, které mohou skončit zraněním. Chrániče kolen chrání kolena před otlaky a volejbalové chrániče se dodávají nejen na kolena, ale také na předloktí nebo lokty. Speciální vrstva a stélka minimalizují riziko zranění a zároveň nepřekážejí při nošení. Volejbalové kolenní chrániče jsou také zodpovědné za stabilizaci kloubu, aby kolena nebyla ohrožena podvrtnutím nebo zraněním.  

Výběr volejbalových chráničů - základní informace 

Na trhu jsou k dispozici oblíbené volejbalové chrániče loktů nebo loketních kloubů a také volejbalové chrániče kolen. Vyznačují se tvarovanou a přiléhavou konstrukcí a jsou navrženy tak, aby správně stabilizovaly kloub a chránily před zraněním. Volejbalové chrániče mají především trochu jinou konstrukci než klasické chrániče kolen - jsou mnohem delší a v místě ochrany (koleno nebo loket) jsou vybaveny silnějším materiálem. Některé modely chráničů pokrývají materiálem mnohem větší plochu těla a v oblasti kolen a loktů je materiál mnohem silnější a má vložku.  

Při výběru chráničů loktů nebo kolen je důležité vybírat modely s odolnou a zároveň pružnou konstrukcí. Je třeba se podívat na materiál konstrukce, kde se k jejich výrobě obvykle používají syntetické materiály, jako je polyester, někdy s příměsí bavlny. Díky tomu jsou chrániče pevné a pružné. Materiál by měl také účinně odvádět vlhkost a teplo.  

Výběr volejbalových chráničů kolen - základní informace 

Pokud přemýšlíte, jaké volejbalové chrániče kolen vybrat, je v první řadě důležité zvolit správnou velikost. Nesmí být příliš velké a příliš malé mohou být při hře nepohodlné a způsobovat tlak a oděrky. Na druhou stranu, pokud jsou příliš široké, mohou sklouznout a překážet při pohybu. Špatně dimenzované volejbalové chrániče kolen nebudou plnit svou funkci. Při výběru věnujte pozornost konstrukci kolenních chráničů, které jsou obvykle vyplněny pěnou nebo gelem se silnou vrstvou, aby poskytovaly ochranu. Oblíbenou variantou jsou v současnosti gelové volejbalové chrániče kolen, které poskytují pohodlí při nošení. Ostatní části výrobku by měly být dostatečně pružné, aby se přizpůsobily tělu a neomezovaly v pohybu. Nejlepší volejbalové chrániče kolen jsou bezešvé modely, které zaručují pohodlí.  

Volejbalové chrániče a kolenní chrániče pro děti 

Pro nejmladší volejbalové nadšence může být investice do chráničů a chráničů kolen velmi užitečná. Děti a mladí lidé si stále ještě osvojují své dovednosti a techniku, a proto je snadné upadnout a zranit se. Chrániče a chrániče kolen jsou účinnou prevencí vážných zranění. Volejbalové chrániče kolen pro děti a volejbalové chrániče pro děti je třeba vybírat především podle správné velikosti. Na trhu jsou k dostání speciální dětské volejbalové chrániče kolen, které jsou určeny pro nejmenší volejbalové nadšence.  

Značky nabízející kvalitní volejbalové chrániče a nákoleníky 

Ve Sportanu se můžete vybavit špičkovými volejbalovými chrániči kolen od osvědčených výrobců. Pokud hledáte ten správný model, vyberte si volejbalové chrániče kolen Mizuno. Vyznačují se dobrým střihem, pružnou konstrukcí a vysokou prodyšností. Některé modely jsou vybaveny inovativním systémem MIZUNO INTERCOOL, který se stará o správnou úroveň ventilace.  

V našem obchodě najdete také volejbalové chrániče Mizuno, které jsou vyrobeny z kombinace několika materiálů, mají pružnou konstrukci a příjemnou tkaninu.  

Volejbalové chrániče McDavid jsou zase vybaveny technologií hDc™, která je zodpovědná za optimální odvod vlhkosti a zajišťuje sucho během aktivity. Technologie hEX® navíc spočívá v použití polstrování, které se pohybuje spolu s tělem, a zaručuje tak ochranu kolenního kloubu.  

Rozbalit popis Sbalit popis
heureka widget