Doručení zdarma při objednávce nad 999 Kč.

Doprava zdarma se nevztahuje na velkoobjemové zásilky.

Více o způsobech doručení
30 dní na vrácení od data doručení. Zjistěte, jak podat žádost o vrácení zboží
Většinu produktů odesíláme do 24 hodin.

Doba vyřízení objednávky se může lišit v závislosti na dostupnosti produktu a zvoleném způsobu doručení.

Zjistěte si podrobné informace
Nav switch

Zadejte hledané slovo a zobrazí se návrhy.

Nafukovací bazénky

Nafukovací bazény - vyberte si ideální model v obchodě Sportano 

Nafukovací bazén je skvělou volbou pro vodní aktivity, zejména když jsou za oknem vysoké teploty. Mezi modely zahradních bazénů je několik typů a nafukovací bazén je ideální pro nejmenší milovníky vodních radovánek. K dispozici jsou modely ve vhodných velikostech, barevných variantách a s dalšími prvky, jako je skluzavka, fontána nebo sedátka. V našem sportovním obchodě Sportano.cz najdete vysoce kvalitní nafukovací bazény, včetně dětských bazénů od profesionální značky AQUASTIC. Bazény jsou vyrobeny z odolných materiálů a snadno se používají i skladují.  

Pro děti, velké, obdélníkové nebo se skluzavkou - typy a druhy nafukovacích bazénů 

Mezi typy nafukovacích bazénů najdete klasické dětské nafukovací bazény, které jsou obvykle menší a mají další funkce, jako je fontána nebo hrací prvky. Pro o něco starší děti jsou skvělou volbou nafukovací bazén se skluzavkou a nafukovací bazén se sedátky. Vaše dítě se tak může ve vodě nejen uvolnit, ale také se bavit a být aktivní. Mezi produkty najdete obvykle kulaté modely, ale oblíbené jsou i obdélníkové nafukovací bazény s mírně hlubším dnem. Tyto typy bazénů mohou využívat dospělí i děti. Vysoký nafukovací bazén je také možností pro starší uživatele, a pokud hledáte model pro své malé dítě, nejlepší volbou jsou dětské nafukovací bazény s malými rozměry.  

Jak si vybrat nafukovací bazén? 

Nafukovací bazény jsou velmi oblíbené, protože ve srovnání s jinými modely zahradních bazénů jsou levné, snadno se používají a snadno se instalují. Tento typ bazénu je ideální pro lidi, kteří nemají mnoho prostoru. Sestavení nafukovacího bazénu není nijak složité, protože k nafouknutí bazénu stačí použít čerpadlo a poté jej naplnit správným množstvím vody. Nafukovací zahradní bazén je vyroben z odolných materiálů, aby se eliminovalo riziko propíchnutí nebo poškození. Výhodou tohoto typu modelu je také to, že je přenosný, protože se nejen snadno skladuje, ale lze jej kdykoli složit a přemístit na jiné místo.  

Při výběru správného nafukovacího bazénu přizpůsobte jeho velikost prostoru, který máte k dispozici, a počtu osob, které ho budou používat. Pro dospělé je vhodný vysoký nafukovací bazén, zatímco pro děti je vhodný malý nafukovací bazén, abyste měli jistotu, že se vaše dítě bude ve vodě cítit bezpečně. Kromě toho zkontrolujte objem vody ve vybraném bazénu. Některé modely nejsou kvůli své konstrukci příliš velké, takže nezadrží dostatek vody.  

Velikost nafukovacího bazénu 

Pokud přemýšlíte, jaká velikost bazénu by byla ideální, v našem obchodě Sportano.cz najdete širokou škálu modelů z hlediska velikosti. S námi si můžete pořídit velký nafukovací bazén nebo o něco menší, který je určen pouze pro batolata. Standardní velikost bazénu je přibližně 180 x 135 x 19 nebo 200 x 110 x 19 cm. Pokud hledáte větší model, bude nejlepší volbou 305 x 183 x 56 cm a pro batolata se hodí bazény 117 x 122 x 36 nebo 164 x 103 x 60 cm.  

Nafukovací bazén pro děti i dospělé 

Nafukovací bazén je obvykle určen pro děti, ale na trhu je i velký nafukovací bazén, který mohou používat dospělí i děti. Přesto není dostatečně velký pro dospělé, takže tento typ bazénu nejčastěji využívají děti. Je dobré vědět, že správný model bazénu by měl odpovídat věku dítěte, protože větší modely jsou vhodné pro starší děti, zatímco menší modely jsou určeny pro hraní batolat.  

Výrobci obvykle u svých výrobků uvádějí věková doporučení, od jakého věku může dítě bazén používat, a také přesné rozměry. Můžete si tak být jisti, že vybraný model bazénu bude pro vaše dítě vhodný.  

Značky nabízející kvalitní nafukovací bazény 

V nabídce Sportano najdete vysoce kvalitní nafukovací bazény značky AQUASTIC, které vám budou vyhovovat z hlediska účelu (rekreace nebo zábava), velikosti a objemu vody. V našem sportovním obchodě si můžete pořídit obdélníkový nafukovací bazén, malý nafukovací bazén s dalšími prvky a také bazén s fontánou. Určitě se budou líbit i těm nejmenším milovníkům bazénů, proto se ujistěte, že velikost a kapacita výrobku odpovídá potřebám a věku vašeho dítěte. 

Jak se starat o nafukovací bazén? 

Pokud si chcete užívat čistou vodu, je dobré zvolit správné filtrační zařízení, tj. čerpadlo, a také je dobré používat bazénovou chemii, jako je chlór nebo čisticí prostředky. Tímto způsobem máte zaručeno, že voda zůstane čistá a bez mikroorganismů. Větší nečistoty v bazénu je třeba odstranit přes sítko a po každé koupeli nebo delší době nepoužívání můžete použít speciální vysavač. Toto zařízení účinně vyčistí dno a stěny bazénu od nečistot a proužků. U menších nafukovacích bazénů je vhodné každou chvíli doplnit čerstvou vodu a vyměnit přibližně 10 % obsahu. Malé dětské nafukovací bazény jsou obvykle modely malých rozměrů, takže výměna vody nebude problém. 

Rozbalit popis Sbalit popis
heureka widget