Doručení zdarma při objednávce nad 999 Kč.

Doprava zdarma se nevztahuje na velkoobjemové zásilky.

Více o způsobech doručení
30 dní na vrácení od data doručení. Zjistěte, jak podat žádost o vrácení zboží
Většinu produktů odesíláme do 24 hodin.

Doba vyřízení objednávky se může lišit v závislosti na dostupnosti produktu a zvoleném způsobu doručení.

Zjistěte si podrobné informace
Nav switch

Zadejte hledané slovo a zobrazí se návrhy.

Bazény

Bazény - vyberte si správný model v internetovém obchodě Sportano 

Když jsou venku vysoké teploty, je skvělým způsobem, jak strávit volný čas, relaxace a hrátky v bazénu. Dospělí i děti se tak mohou kdykoli zabavit. Ve Sportanu najdete širokou nabídku zahradních bazénů, včetně rámového, obdélníkového, vzpěrového nebo dětského bazénu od značek AQUASTIC a Bestway. Pokud si chcete v horkých dnech ukrátit čas, určitě se vyplatí zvolit vlastní bazén. Jednoduše si nastavte typ výrobku podle svých potřeb, abyste mohli trávit čas ve vodě v pohodlí. 

Zahradní, rámový, dětský nebo dětský bazén - typy bazénů 

Mezi zahradními bazény jsou nejoblíbenější nafukovací bazény, které jsou oblíbené u dětí, protože je zde široký výběr velikostí a provedení. Vyznačuje se nízkou hmotností, snadným použitím a možností rychlého nafouknutí a přesunu na požadované místo. Je však mnohem méně odolný proti proražení a poškození. Naproti tomu vzpěrový bazén je mnohem větší než nafukovací model a po naplnění vodou se stěny bazénu roztáhnou a je to voda, která drží konstrukci bazénu na místě. K dispozici je také stojanový bazén, který je robustní a odolný proti poškození. Po sestavení jej lze obvykle používat celou sezónu a díky robustní konstrukci a rozměrům je vhodný pro dospělé i děti. Dětské bazény jsou naopak menší a přizpůsobené věku dítěte a mají barevné prvky nebo různé doplňky.  

Jak vybrat správný bazén? 

Před výběrem správného modelu bazénu nejprve zvažte, kdo jej bude používat. Pokud hledáte dětský model, můžete si koupit nafukovací bazén a dbát na to, abyste správný výrobek přizpůsobili věku dítěte. Naopak pro dospělé a celou rodinu se hodí rámové nebo rozkládací modely. V závislosti na modelu zvažte, kolik místa máte na zahradě k dispozici. Zahradní bazény jsou obvykle větší a potřebují určitý prostor. Kromě toho věnujte pozornost typu montáže, kdy nafukovací a rozkládací modely jsou nejjednodušší, zatímco rámové bazény vyžadují rozložení rámu a dalších součástí.  

Jak vybrat dětský bazén? 

Dětský bazén by měl být přizpůsoben potřebám a schopnostem vašeho dítěte. Poskytuje skvělou zábavu pro malé děti, zejména během horkých dnů. Pro nejmenší, tj. jednoleté nebo dvouleté děti, se dobře hodí nafukovací bazénky malých rozměrů, kde stačí jen trocha vody a oblíbené hračky. Obvykle jsou vyrobeny z gumy a měkkých materiálů, takže jsou zcela bezpečné a snadno se používají. Kromě toho výrobci obvykle uvádějí věková doporučení, kdo může bazén používat. Bazény se stojany a vzpěrami by měly používat starší děti a dospělí.  

Čerpadlo, filtr nebo žebřík do bazénu - které příslušenství se vyplatí pořídit? 

Když se rozhodnete pro zahradní bazén, je dobré si k němu pořídit správné příslušenství, například bazénovou filtraci a filtrační čerpadlo. Vodu v bazénu je třeba neustále čistit od nečistot, k čemuž někdy nestačí vysavač nebo jiné metody čištění. Proto je také dobré zvolit bazénovou chemii ve formě tekutých přípravků nebo granulí pro dezinfekci a čištění vody. Přípravky mají obvykle baktericidní účinek a odstraňují mikroorganismy. Pokud váš bazén nemá žádný kryt a nachází se v oblasti vystavené listí nebo jiným nečistotám, vybavte se speciálním krytem nebo plachtou. Snadno se instalují a používají, ale přitom pevně zakrývají povrchy. U modelů se vzpěrou a stojanem se bude hodit žebřík do bazénu pro pohodlné nastupování a vystupování.  

Na které bazény se vyplatí sázet? 

Ve Sportanu nabízíme široký sortiment rámových a nafukovacích bazénů a dětských bazénů profesionálních značek, jako jsou AQUASTIC a Bestway. Dětské bazény najdete v zajímavých designech a barvách a stačí jen přizpůsobit model věku a potřebám nejmladších nadšenců vodního řádění. Pro dospělé a celou rodinu se dobře hodí expanzní bazény a nafukovací vířivky značky Bestway. V našem sportovním obchodě najdete také veškeré příslušenství, které potřebujete k udržení čistoty vody. 

Profesionální zákaznický servis společnosti Sportano vám pomůže vybrat ten správný model bazénu, a pokud výrobek nesplní vaše očekávání, můžete jej vrátit až do 30 dnů! 

Rozbalit popis Sbalit popis