Doručení zdarma při objednávce nad 999 Kč.

Doprava zdarma se nevztahuje na velkoobjemové zásilky.

Více o způsobech doručení
30 dní na vrácení od data doručení. Zjistěte, jak podat žádost o vrácení zboží
Většinu produktů odesíláme do 24 hodin.

Doba vyřízení objednávky se může lišit v závislosti na dostupnosti produktu a zvoleném způsobu doručení.

Zjistěte si podrobné informace
Nav switch

Zadejte hledané slovo a zobrazí se návrhy.

TOORX

Značka Toorx, která je součástí renomované společnosti Garlando působící na trhu již od roku 1954, se specializuje na výrobu domácího fitness vybavení. Značka Toorx, registrovaná v Evropě, je výrazem touhy společnosti rozšířit své obzory, počínaje domácími cvičebními pomůckami. Výrobky společnosti Toorx se vyznačují vysokou úrovní designu a konstrukce a neustálým hledáním inovativních řešení, která splňují požadavky každého typu uživatele.

Značka Toorx nabízí celou řadu produktů, například stacionární kola, orbitrains a činky, které jsou nezbytným vybavením pro fitness nadšence. S těmito kusy vybavení nabízí Toorx kompletní řešení pro ty, kteří chtějí vést aktivní životní styl, bez ohledu na jejich úroveň kondice. Stacionární kola poskytují efektivní kardio trénink, orbitreky jsou ideální pro trénink celého těla, zatímco činky jsou ideální pro silový trénink.

Toorx odráží schopnost společnosti Garlando hledět do budoucnosti, a to nejen díky neustálým technickým a organizačním inovacím, ale také díky schopnosti pochopit a někdy i předvídat požadavky trhu. Díky tomu získala značka Toorx vedoucí postavení v oblasti sportovního a fitness vybavení, zaváděla nové produktové řady a vytvářela různé značky, aby co nejlépe vyhovovala rekreačním a sportovním požadavkům zákazníků.

Výrobky Toorx jsou určeny náročnému publiku, které hledá také dobrý poměr ceny a výkonu. Sortiment zahrnuje vybavení pro aerobní i anaerobní trénink, stejně jako vybavení a příslušenství pro fitness, posilování, box a bojová umění. Díky této rozmanitosti je Toorx ideální volbou pro širokou škálu uživatelů.

Rozbalit popis Sbalit popis
heureka widget