Doručení zdarma při objednávce nad 999 Kč.

Doprava zdarma se nevztahuje na velkoobjemové zásilky.

Více o způsobech doručení
30 dní na vrácení od data doručení. Zjistěte, jak podat žádost o vrácení zboží
Většinu produktů odesíláme do 24 hodin.

Doba vyřízení objednávky se může lišit v závislosti na dostupnosti produktu a zvoleném způsobu doručení.

Zjistěte si podrobné informace
Nav switch

Zadejte hledané slovo a zobrazí se návrhy.

Parlanti

Italská společnost Parlanti, založená v roce 1987, se specializuje na výrobu profesionálních jezdeckých bot. Značka si rychle získala popularitu a její výrobky se staly známými po celém světě díky renomovaným jezdcům, kteří používali boty značky Parlanti na vyhlášených soutěžích. Jsou mezi nimi Petronelle Andersonová, Bertram Allen, David Blake, Daniel Bluman, John Bragg a Emilie Conterová.  

Od samého počátku se společnost zaměřuje na nejvyšší kvalitu každého výrobku, který vyrábí, a proto věnuje velkou pozornost vývoji efektivního výrobního systému. Výsledkem jsou precizně vyrobené jezdecké boty, které mohou používat jak začátečníci, tak pokročilí žokejové. Jednou z nejoblíbenějších řad značky je Parlanti Passion, která zahrnuje specializované jezdecké boty a chapsy. Všechny modely obuvi jsou k dispozici v různých velikostech, aby si každý uživatel mohl vybrat tu správnou.  

Jezdecké boty Parlanti kombinují vynikající italskou kvalitu s jedinečným designem značky, který se vyznačuje elegancí a minimalismem. Široká nabídka výrobce zahrnuje modely určené jak pro dospělé, tak pro nejmladší jezdce. 

Rozbalit popis Sbalit popis