• Doprava zdarma
  • 30 dnů na vrácení zboží
  • Expedice do 48 h
Nav switch

Nikwax

Nemůžeme najít produkty odpovídající výběru
Nikwax

Historie společnosti Nikwax sahá až do roku 1977, kdy její zakladatel Nick Brown vyvinul nové složení impregnace obuvi. Vyspělý vosk zajišťoval vynikající vodoodpudivost obuvi a byl velmi účinný. Brownův vynález rychle způsobil revoluci na trhu s obuví a připravil půdu pro nový vývoj v oblasti nepromokavých výrobků. Dnes je Nikwax jedním z nejuznávanějších výrobců specializovaných nepromokavých prostředků nejen na obuv, ale také na oděvy, vlněné tkaniny a dokonce i stany. Kromě toho má značka také řadu profesionálních pracích prostředků. 

V průběhu let se společnost Nikwax neustále vyvíjela a vyvíjela pokročilé látky, které vyhovují potřebám nových vláken, jež se neustále objevují na trhu. To umožnilo značce vyvinout inovativní systémy a technologie, které přímo přispívají ke kvalitě každého vodotěsného výrobku. Řada Nikwax zahrnuje "TZ Direct", který je ideální pro membránové oděvy nebo obuv GORE-TEX®, a "SoftShell Proof Wash-In", který je ideální pro softshellové tkaniny. 

Výrobky Nikwax jsou dokonalou směsí impregnačních látek, které zvyšují přirozené vlastnosti každé tkaniny a zajišťují vynikající vodoodpudivost. Vyplatí se investovat do impregnačních a pracích prostředků Nikwax, které dále zlepšují péči o vaše sportovní a kempingové vybavení. 

Rozbalit popis Sbalit popis