Doručení zdarma při objednávce nad 999 Kč.

Doprava zdarma se nevztahuje na velkoobjemové zásilky.

Více o způsobech doručení
30 dní na vrácení od data doručení. Zjistěte, jak podat žádost o vrácení zboží
Většinu produktů odesíláme do 24 hodin.

Doba vyřízení objednávky se může lišit v závislosti na dostupnosti produktu a zvoleném způsobu doručení.

Zjistěte si podrobné informace
Nav switch

Zadejte hledané slovo a zobrazí se návrhy.

Nautilus

Nautilus

Nautilus je značka fitness vybavení, kterou založil Arthur Jones v roce 1970. Nautilus nabízí profesionální běžecké pásy, rotopedy, orbitreky a další funkční a inovativní vybavení pro domácí kardio trénink. Největší slávou značky je využití moderních technologií ve svých výrobcích, jako je například metoda CAM, která způsobila revoluci v regulaci odporu ve fitness zařízeních. Mezi další nejmodernější řešení patří Glute Drive a Nautilus SVA, které pohlcují vibrace během tréninku a zajišťují stabilitu zařízení. 

Výrobky Nautilus nabízejí moderní řešení, vysokou kvalitu zpracování a atraktivní design, který uspokojí každého uživatele. Vybavení této značky mohou využívat všichni začínající příznivci pohybových aktivit, kteří potřebují každodenní dávku pohybu, i pokročilí sportovci. Společnost se dokonce spojila se slavným kulturistou Dorianem Yatesem, který rovněž přispěl k účinné propagaci značky.  

Mezi nejznámější řady značky Nautilus patří One, Leverage a Inspiration. V průběhu let se však značka neustále vyvíjela, rozšiřovala své kolekce a nabízela stále novější technologická řešení, která určovala nové trendy a možnosti v oblasti designu a výroby moderního posilovacího vybavení. 

Rozbalit popis Sbalit popis