Doručení zdarma při objednávce nad 999 Kč.

Doprava zdarma se nevztahuje na velkoobjemové zásilky.

Více o způsobech doručení
30 dní na vrácení od data doručení. Zjistěte, jak podat žádost o vrácení zboží
Většinu produktů odesíláme do 24 hodin.

Doba vyřízení objednávky se může lišit v závislosti na dostupnosti produktu a zvoleném způsobu doručení.

Zjistěte si podrobné informace
Nav switch

Zadejte hledané slovo a zobrazí se návrhy.

Rukavice MMA

Nejkvalitnější rukavice MMA u Sportano

V kategorii Rukavice MMA najdete největší výběr produktů od světových výrobců. Vyberte si své oblíbené tréninkové rukavice MMA od společností Leone a Ground Game a pro sportovce, kteří hledají nejlepší grapplingové rukavice, máme širokou nabídku rukavic od společností Everlast, adidas a Bushido. Zajistěte si bezpečnost a pohodlí s rukavicemi MMA nejvyšší kvality.  

Jaké rukavice MMA si vybrat?

Bezpečnost je v bojových sportech klíčová. Rukavice Legionarivs II MMA od společnosti Leone poskytnou dostatečnou ochranu citlivého zápěstí a dlaně. Díky použití moderních materiálů nabízejí nejvyšší úroveň pohodlí a vynikající tlumení i při těch nejsilnějších úderech. Ve smíšených bojových uměních by měly být rukavice univerzální, a to jak pro techniky ve stoje, tak pro použití různých úchopů na zemi. Rukavice Leone 1947 Camouflage zaručují nejvyšší úroveň přesnosti a ochrany při tréninku MMA.  

Pánské rukavice MMA

Aby splnila nejvyšší nároky začínajících i pokročilých bojovníků MMA, vytvořila společnost Ground Game moderní samurajské sparringové rukavice. Jsou vyrobeny z vysoce kvalitní syntetické kůže a zaručují profesionální ochranu i v těch nejtvrdších zápasech. Rukavice Ground Game a adidas jsou vyplněny speciální pěnou EVA, která je extrémně odolná a účinně tlumí každý úder. Grapplingové rukavice adidas poskytují maximální pohodlí díky moderní technologii I-PROTECH+, která účinně odvádí přebytečnou vlhkost.   

Dámské rukavice MMA

Obchod Sportano nabízí širokou škálu dámských rukavic MMA s nejvyšší úrovní pohodlí a komfortu. Dámské rukavice MMA od společnosti Everlast jsou vybaveny nejmodernějším ventilačním systémem EverCOOL®, který zajišťuje optimální teplotu uvnitř rukavic i během intenzivního tréninku. Tréninkové rukavice Bushido E1V6 z vyztužené ekokůže poskytují vynikající ochranu proti odřeninám a díky vyztuženému zapínání na háčky a smyčky účinně chrání citlivé zápěstí. 

Rukavice MMA pro děti

Abychom zajistili nejvyšší úroveň bezpečnosti pro nejmladší sportovce, připravili jsme širokou nabídku rukavic MMA pro děti. Rukavice Bushido MMA jsou k dispozici v různých velikostech a představují skvělý způsob, jak poskytnout potřebnou ochranu i těm nejcitlivějším prstům a zápěstím. Grapplingové rukavice Everlast jsou vyrobeny z těch nejkvalitnějších materiálů a umožňují bezpečný trénink bez ohledu na jeho úroveň. Rukavice adidas MMA využívají kombinaci lehké pěny EVA a gelových polštářků v dokonalém poměru, které zaručují profesionální tlumení.  

Tréninkové rukavice MMA: nejoblíbenější značky

Tým odborníků společnosti Sportano pečlivě vybral největší výběr tréninkových rukavic MMA. Rukavice od prvotřídních výrobců Everlast, Bushido, adidas, Leone a Ground Game jsou ideální pro trénink sparingu, boje na zemi a ve stoje. Nejvyšší kvalita zpracování zaručuje, že každý trénink bude bezpečný.  

Bez ohledu na úroveň pokročilosti by měl každý sportovec bojových umění vlastnit kvalitní tréninkové rukavice, které poskytují účinnou ochranu a tlumení nárazů, což má vliv na efektivnější učení všech technik MMA.  

Ve sportovním obchodě Sportano najdete nejlepší rukavice pro MMA. Využijte rychlého zpracování objednávek a posuňte své školení na vyšší úroveň. 

Rozbalit popis Sbalit popis