Doručení zdarma při objednávce nad 999 Kč.

Doprava zdarma se nevztahuje na velkoobjemové zásilky.

Více o způsobech doručení
30 dní na vrácení od data doručení. Zjistěte, jak podat žádost o vrácení zboží
Většinu produktů odesíláme do 24 hodin.

Doba vyřízení objednávky se může lišit v závislosti na dostupnosti produktu a zvoleném způsobu doručení.

Zjistěte si podrobné informace
Nav switch

Zadejte hledané slovo a zobrazí se návrhy.

Potápěčské a šnorchlovací ploutve

Diving Flippers ve sportovním obchodě Sportano

Potápěčské ploutve jsou nezbytné pro každého milovníka podvodních dobrodružství. Sportano.cz nabízí širokou škálu modelů známých značek vyrábějících sportovní doplňky. Potápěčské vybavení z naší nabídky splní očekávání i těch nejnáročnějších zákazníků. Najdete zde profesionální i rekreační potápěčské ploutve.  

Ochrana proti ochlazení, lepší vztlak a snadné plavání pod vodou jsou nejdůležitějšími výhodami ploutví z nabídky Sportano.cz. Všechny výrobky jsou vysoce kvalitní a umožňují zvýšit pohodlí při vašem oblíbeném sportu.  

Typy potápěčských ploutví: které si vybrat?

Při výběru ploutví pro potápění bychom je měli volit podle typu sportu, který chceme provozovat. Kromě toho bychom měli přizpůsobit velikost, aby ploutve při plavání neklouzaly a neublížily, pokud je velikost příliš malá. V závislosti na modelu se budeme muset vypořádat s různými typy spojovacího materiálu. Nejčastěji je to spona nebo klip. Pokud vám záleží na vysoce kvalitním vybavení, vyrobeném z nejlepších a nejodolnějších materiálů, je třeba se podívat na nabídku společnosti Sportano.cz. 

Šnorchlovací ploutve

V závislosti na tom, jak jste pokročilí, si můžete zvolit tréninkové nebo šnorchlovací ploutve. Pokud jste v dobré kondici a plavete už dlouho, můžete si dovolit tužší materiál. Šnorchlovací ploutve se vyrábějí v různých barvách a připevňují se buď pomocí řemínků, nebo se nasazují přímo na nohu (tzv. gumové boty). Pro začátečníky se doporučují kratší modely.  

Ploutve pro rekreační potápění

Lidem, kteří s potápěním teprve začínají nebo se mu věnují pouze během prázdninových výletů, doporučujeme ploutve pro rekreační potápění. Jsou rozhodně kratší a měkčí než profesionální. Umožňují rychlejší pohyb a pohodlný pobyt pod vodou. 

Ploutve pro profesionální potápění

Lidé, kteří se potápějí profesionálně, mohou bez obav investovat do delších ploutví pro profesionální potápění. Jsou mnohem tvrdší než ty určené pro rekreační sporty. Jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů, což zaručuje spolehlivost a pohodlí i v náročných podmínkách.  

Jaké potápěčské ploutve vybrat pro děti?

Dětské ploutve se liší především proporcemi a velikostí. Jsou rozhodně kratší a menší než ty pro dospělé. Díky možnosti nastavení můžeme velikost ploutve kdykoli přizpůsobit dětské noze. Jedná se o ideální řešení pro ty, kteří nechtějí pravidelně investovat do nových ploutví.  

Potápěčské ploutve v nabídce Sportano.cz jsou vyrobeny z materiálů nejvyšší kvality. Profesionální i rekreační varianty jsou k dispozici v široké škále barev. Připravte se na podvodní plavání se Sportano.cz! 

Rozbalit popis Sbalit popis
heureka widget