Doručení zdarma při objednávce nad 999 Kč.

Doprava zdarma se nevztahuje na velkoobjemové zásilky.

Více o způsobech doručení
30 dní na vrácení od data doručení. Zjistěte, jak podat žádost o vrácení zboží
Většinu produktů odesíláme do 24 hodin.

Doba vyřízení objednávky se může lišit v závislosti na dostupnosti produktu a zvoleném způsobu doručení.

Zjistěte si podrobné informace
Nav switch

Zadejte hledané slovo a zobrazí se návrhy.

Potápěčské a šnorchlovací masky

Potápěčské masky: začněte podvodní šílenství se Sportano.cz 

Potápění je skvělou příležitostí k poznávání podmořského světa a trávení volného času. Aby to bylo efektivní, je dobré zvolit správné příslušenství, které je k dispozici v široké nabídce obchodu Sportano.cz. Produkty renomovaných značek, které nabízíme, jsou vyrobeny z nejkvalitnějších materiálů.  

Ochrana očí před vodou, skvělá viditelnost, možnost přizpůsobení čoček vašim potřebám - to jsou jen některé z výhod potápěčských masek, které jsou k dispozici v nabídce Sportano.cz.  

Nejlepší potápěčské masky pro dospělé

Základem úspěšné hry je dobrá potápěčská maska. Musí být přizpůsobena individuálním potřebám a parametrům, ale také úrovni zkušeností uživatele. Na výběr jsou masky s dělenou a jednoduchou čočkou. První z nich umožňují dosáhnout širšího zorného úhlu a navíc poskytují pohodlí i osobám se zhoršeným zrakem. Do dělených brýlí je možné vložit korekční čočky, které zajišťují dokonalou viditelnost. Obě varianty masek najdete v nabídce Sportano.cz.   

Potápěčské masky s celým obličejem 

Celoobličejové potápěčské masky jsou ideální volbou pro profesionální potápěče, kteří mohou pod vodou strávit dlouhou dobu. Tyto typy modelů lze připojit ke kyslíkové láhvi.   

Masky pro rekreační potápění

Pokud se potápíte rekreačně, je ideální volbou potápěčská maska s jedním sklem. Zajistí pohodlí při průzkumu pod vodou a navíc poskytuje široké zorné pole. Vyplatí se vsadit na neodpařovací masky, které vám umožní pohodlné potápění.   

Masky pro výkonnostní potápění 

Výkonnostní potápění vyžaduje neustálý přístup ke vzduchu a ochranu obličeje. To znamená, že je nejlepší zvolit celoobličejovou masku, která umožňuje připojení ke kyslíkové lahvi. Pro zajištění širokého zorného pole je dobré zvolit panoramatickou masku. Maska musí být především vzduchotěsná a musí minimalizovat riziko zamlžení. Jedním ze soutěžních sportů, ve kterých se používají celoobličejové modely, je freediving, což je potápění se zadrženým dechem, a mělké potápění, které spočívá ve skoku z výšky do co nejmenší hloubky.   

Jakou potápěčskou masku vybrat pro dítě?

Potápěčské masky pro děti se od masek pro dospělé liší jen málo. Rozdíl spočívá především ve výběru velikosti, protože dětské modely jsou mnohem menší. Maska pro dítě musí dokonale přiléhat k obličeji, aby se do ní nevlévala voda.  Nabídka Sportano.cz umožňuje vybrat si nejlepší potápěčské vybavení s parametry přizpůsobenými očekáváním a požadavkům každého zákazníka.   

Rozbalit popis Sbalit popis
heureka widget