Doručení zdarma při objednávce nad 999 Kč.

Doprava zdarma se nevztahuje na velkoobjemové zásilky.

Více o způsobech doručení
30 dní na vrácení od data doručení. Zjistěte, jak podat žádost o vrácení zboží
Většinu produktů odesíláme do 24 hodin.

Doba vyřízení objednávky se může lišit v závislosti na dostupnosti produktu a zvoleném způsobu doručení.

Zjistěte si podrobné informace
Nav switch

Zadejte hledané slovo a zobrazí se návrhy.

Sportovní plavky

Plavky - vyberte si ten správný model v obchodě Sportano  

Široký výběr plavek vám umožní vybrat si ten správný model podle vaší postavy nebo vašich potřeb. Kvalitní plavky by měly poskytovat ochranu proti chlóru, UV záření a pohodlně sedět na těle. To zajistí, že plavky budou co nejpohodlnější za všech podmínek ve vodě. Ve Sportanu nabízíme sortiment profesionálních plavek značek arena, Nike a Speedo.   

Tréninkové, soutěžní, jednodílné a dvoudílné plavky - typy plavek  

Kvalitní plavky poskytují maximální pohodlí při plavání a také pomáhají zlepšit techniku, protože neomezují v pohybu. Díky velkému výběru modelů najdete plavky, které využijete nejen v bazénu.   

Plavky pro trénink by měly těsně přiléhat k tělu a díky své univerzálnosti jsou vhodné i pro rekreační plavání. Z typů plavek si můžete vybrat jednodílné nebo dvoudílné plavky. První možnost je vhodná pro zdokonalování plaveckých technik a intenzivní trénink, protože poskytuje pohodlí při provádění dynamických pohybů. Jednodílné plavky zaručují menší odolnost proti vodě, a proto jsou nejčastěji voleným startovním střihem pro různé plavecké soutěže. Plavky musí působit dojmem takzvané "druhé kůže". Dvoudílný model je naopak vhodný pro trénink, ale také pro rekreační plavání v bazénu nebo na jezeře.   

Jak si vybrat správné dámské plavky?  

Při výběru dámských plavek je důležité zajistit maximální pohodlí. Ve fázi měření zkontrolujte prvky, jako jsou švy, spoje a velikost. Vyhněte se modelu, který stlačuje tělo nebo je příliš volný. Dbejte také na materiál konstrukce, aby nedošlo k jejímu odření nebo poškození. Některé modely jsou vybaveny rychleschnoucími tkaninami, které jsou zároveň odolné vůči chlóru a UV záření. Tím je zajištěno, že se plavky během používání nepoškodí. Dostatečně pružné, aby se přizpůsobily vašemu tělu, ale zároveň neomezovaly volnost pohybu.   

Které značky plavek byste si měli vybrat?  

Při výběru správného modelu plavek si vyberte střih z rychleschnoucího materiálu, který je odolný vůči chlóru. Proto společnost Speedo navrhla některé modely s technologií CREORA® HighClo™. Poskytuje maximální ochranu proti chlóru a prodlužuje životnost tkaniny, přičemž samotný materiál zaručuje také vysokou kompresi. Použití technologie Quick Dry navíc umožňuje účinně odvádět přebytečnou vlhkost od těla. Značka Speedo nabízí širokou škálu plavek v různých velikostech a barevných variantách.   

Kromě toho si můžete vybrat plavky Nike v různých střizích, které se přizpůsobí vašemu tělu a zajistí maximální pohodlí při plavání. Jednotlivé modely jsou také vybaveny látkami odolnými vůči chlóru. Značka ARENA zase nabízí plavky z rychleschnoucích materiálů s profesionálními střihy pro trénink a soutěže. Tkanina je odolná vůči UV záření a chlóru.   

Ve Sportanu máme také dívčí plavky pro nejmenší plavecké nadšence značek Speedo, Nike a ARENA.   

Plavky - vynikající estetika a nejvyšší kvalita v obchodě Sportano.cz.  

Pokud hledáte profesionální plavky pro trénink i závody, využijte nabídky obchodu Sportano. Máme širokou nabídku produktů v různých velikostech, takže si jistě vyberete ten správný model, který bude vyhovovat vaší postavě. Plavky jsou k dispozici v různých barvách, takže se při plavání můžete odlišit. Při výběru plavek volte pohodlí, protože plavky vás v žádném případě nemohou omezovat v pohybu.  

Náš zákaznický servis vám pomůže vybrat ty správné plavky, a pokud vám výrobek nebude vyhovovat, můžete ho do 30 dnů vrátit!  

Rozbalit popis Sbalit popis