Doručení zdarma při objednávce nad 999 Kč.

Doprava zdarma se nevztahuje na velkoobjemové zásilky.

Více o způsobech doručení
30 dní na vrácení od data doručení. Zjistěte, jak podat žádost o vrácení zboží
Většinu produktů odesíláme do 24 hodin.

Doba vyřízení objednávky se může lišit v závislosti na dostupnosti produktu a zvoleném způsobu doručení.

Zjistěte si podrobné informace
Nav switch

Zadejte hledané slovo a zobrazí se návrhy.

Koupací kraťasy

Plavecké šortky a plavky na Sportano.cz

Vodní sporty se Sportano.cz? Zde najdete široký výběr pánských plaveckých šortek a sportovních plavek od známých a renomovaných výrobců. Vysoce kvalitní textilie pro profesionální plavce i rekreační nadšence vám umožní dosáhnout vynikajících výsledků v různých disciplínách! Plavecké plavky z inovativních materiálů s vodoodpudivou úpravou, moderní systémy nastavení a přizpůsobení, vysoká elasticita a odolnost - to vše jsou vlastnosti nejlepšího vybavení, které vám umožní snadno dosáhnout vašich cílů. 

Na co se mám zaměřit při nákupu plavek nebo šortek?

Výběr pánských plavek na Sportano.co.uk díky široké nabídce produktů znamená, že máte mnoho možností, jak si vybrat ideální plavky. Hledáte profesionální sportovní plavky? Díky střihu na míru a konstrukci z pružných a lehkých materiálů získáte tu nejlepší podporu při náročných trénincích. Nabízíme řadu pánských plaveckých plavek ve stylu slip a jammer s délkou pod kolena pro menší odpor vody a techničtější plavání. Ujistěte se, že jsou tkaniny odolné vůči chlóru a že jsou plavky v pase nastavitelné. Hledejte také ploché švy pro větší pohodlí a prevenci odírání, stejně jako technologii odpuzování vody DWR.

V obchodě Sportano najdete také kvalitní pánské plavecké šortky pro milovníky plavání ve volné vodě a relaxace na pláži. Nejlepší volbou jsou plavecké šortky z lehkých materiálů s rychleschnoucími vlastnostmi. Hledejte modely s hydrofobní vnější vrstvou, která účinně odpuzuje vodu. Jsou zakončené nastavitelným pasem pro větší pohodlí a dokonalé přizpůsobení, zatímco vnitřní síťované prádlo vám poskytne pohodlnou oporu při vodních radovánkách. 

Sportovní plavky a šortky známých značek

Sportano.cz nabízí širokou škálu produktů od uznávaných značek a výrobců, jejichž specialitou jsou sportovní plavky a šortky dokonale přizpůsobené kontaktu s vodou. Vysoká kvalita je dána použitím funkčních materiálů a moderních vodoodpudivých technologií, stejně jako střihů nejlépe přizpůsobených vodním aktivitám. Se Sportano.cz se připravíte na soutěže a při rekreačním tréninku se můžete spolehnout na lepší výsledky a maximální pohodlí bez ohledu na počet hodin strávených v bazénu. 

Rozbalit popis Sbalit popis