Doručení zdarma při objednávce nad 999 Kč.

Doprava zdarma se nevztahuje na velkoobjemové zásilky.

Více o způsobech doručení
30 dní na vrácení od data doručení. Zjistěte, jak podat žádost o vrácení zboží
Většinu produktů odesíláme do 24 hodin.

Doba vyřízení objednávky se může lišit v závislosti na dostupnosti produktu a zvoleném způsobu doručení.

Zjistěte si podrobné informace
Nav switch

Zadejte hledané slovo a zobrazí se návrhy.

FLY HUMAN FLY to je víra v transformační sílu pohybu.

FLY HUMAN FLY je oslavou pospolitosti.

FLY HUMAN FLY je o nekonečných možnostech.

 

Ať už běháte maratony nebo triatlony, chodíte pěšky nebo se věnujete józe nebo cvičíte v posilovně, HOKA vytváří svět nekonečných možností a oživuje pocit létání. Pohybujte se směrem, který si vyberete, vytvářejte si nové perspektivy a poznávejte nové lidi.ROAD RUNNING

Inovativní odpružení v mezipodešvi obuvi HOKA umožňuje plynulé odvalování nohy a snižuje únavu při dlouhých bězích. Dynamika běhu nezaostává za odpružením. Konstruktéři značky dokonale vyvažují odpružení a pružnost podrážky, čímž zajišťují rychlé přechody a účinný odraz. Díky tomu si běžec může užít plně efektivní trénink nebo dynamický start silničního běhu.

TRAIL RUNNING

Boty HOKA pro horský běh jsou skutečným klíčem k bezbřehým trailům a náročným startům na dlouhých ultramaratonských tratích. Jsou navrženy pro nejnáročnější terény a nabízejí nízkou hmotnost, která šetří energii běžce při dlouhých bězích. Bez ohledu na podmínky si udržují přilnavost k zemi i na mokrých lesních cestách. Díky vynikajícímu odpružení a přilnavosti si běžec může užívat naprosté svobody při překonávání vlastních běžeckých limitů.

TREKKING

Trekingová obuv HOKA je jistou volbou pro milovníky horské turistiky. Inovativní odpružení chrání klouby, snižuje únavu a riziko zranění. Poskytuje jistý krok na různých površích stezek, včetně kamenů, kořenů a mokrého terénu. Jsou chráněny proti vlhkosti, blátu a dešti, takže vám umožní bez problémů překonávat stezky v náročných povětrnostních podmínkách. Díky kombinaci technologie s požadavky uživatele si může naplno vychutnat požitek z překonávání horských stezek.


Dámská obuv HOKA

Ať už běháte po asfaltu, v terénu nebo chodíte po horských stezkách, se značkou HOKA najdete perfektní obuv, která bude vyhovovat vašim potřebám.

Pánská obuv HOKA

Pouliční běh, ultramaraton v horách nebo trekking na náročných stezkách s obuví HOKA najdete boty, které budou vyhovovat vašim potřebám.


Technologie HOKA

Každá bota HOKA kombinuje precizně vyladěné technologie, aby každému sportovci poskytla nezapomenutelný zážitek.

ODPRUŽENÁ MEZIPODEŠEV

Odpružená mezipodešev je založena na použití pěny EVA - speciální pěny umístěné ve vrstvě mezipodešve. Je vyrobena z lehkého odpružujícího materiálu - je až 2,5krát silnější než u klasické běžecké obuvi. Použití pěny EVA je spojeno s absorpcí kinetické energie, což následně vede k vysoké úrovni tlumení nárazů při došlapu.

META-ROCKER

Meta-Rocker je speciální uspořádání geometrie mezipodešve, které se vyznačuje mírným rozdílem v kolébce mezi patou a špičkou. To vytváří jedinečný podpůrný efekt, který usnadňuje správné umístění chodidla při běhu a podporuje tak přirozenou techniku běhu. To se promítá do zvýšené efektivity běhu.

PROFLY™

PROFLY™ je technologie, která inteligentně podporuje odpružení mezipodešve a dynamiku běhu. Rozděluje pěnu v ní použitou na dvě zóny - měkčí v oblasti chodidla a hustší v přední části chodidla. PROFLY™ chrání patu a poskytuje chodidlu měkký došlap a zároveň zajišťuje lepší odraz při došlapu. To se promítá do dynamičtějšího a rychlejšího běhu. 

HOKA® je jednou z nejrychleji rostoucích značek běžeckých bot v historii. Výrobce při svých projektech čerpá ze zkušeností nejlepších běžců, takže boty HOKA zaručují výjimečné odpružení a podporu a poskytují běžci bezproblémový zážitek z běhu. HOKA ve své obuvi prosazuje inovace a neotřelý design. Pro značku HOKA je typická hrubá podrážka a design ve tvaru lodičky, nízké usazení nohy v rámu boty, minimální hmotnost a syté barvy. Ať už na startovní čáře nebo při každodenním tréninku, fanoušci značky oceňují odvážný přístup k tvorbě nových produktů. HOKA vytváří pro své nadšence příležitosti k rozvíjení jejich vášní a dosahování životních výsledků.