Doručení zdarma při objednávce nad 999 Kč.

Doprava zdarma se nevztahuje na velkoobjemové zásilky.

Více o způsobech doručení
30 dní na vrácení od data doručení. Zjistěte, jak podat žádost o vrácení zboží
Většinu produktů odesíláme do 24 hodin.

Doba vyřízení objednávky se může lišit v závislosti na dostupnosti produktu a zvoleném způsobu doručení.

Zjistěte si podrobné informace
Nav switch

Zadejte hledané slovo a zobrazí se návrhy.

Elektrická surfovací prkna

Elektrická surfová prkna - vyberte si dokonalé prkno v obchodě Sportano 

Milujete plavání a je pro vás nesmírně příjemné? Máte rádi vodní sporty, například surfování? Pokud ano, stojí za to, abyste si prohlédli nabídku elektrických surfů. Jedná se o skvělé vybavení pro plavání, které vám poskytne pocit levitace nad vodou a zároveň nevyžaduje tolik energie jako klasické plavání na prkně. V dnešní době výrobci sázejí na nejmodernější řešení a technologie, které zajišťují pohodlí a zároveň zábavu během aktivity. V kategorii elektrických surfů v obchodě Sportano najdete kvalitní modely od osvědčených výrobců, jako je Radinn. Podívejte se na naši nabídku a vyberte si tu správnou desku podle svých potřeb.  

Elektrická surfová prkna a jejich výhody oproti klasickým surfům 

Elektricky poháněné surfovací prkno je vybaveno speciálním křídlem a pohonem, který je připojen k baterii. Elektrický pohon je navržen tak, aby deska plula na vodní hladině, takže celá sestava klade minimální odpor a vytváří dojem, že levituje nad vodou. Dlouhý dosah a výdrž baterie umožňují dlouhé plavání.  

Samotné elektrické prkno nevyžaduje mnoho práce, nebo alespoň ne tolik v porovnání s klasickým surfovým prknem. Poskytuje pohodlí a vynikající výkon a zároveň se pohodlně používá. Pro lidi, kteří se surfováním nikdy neměli zkušenosti, může být zpočátku obtížné prkno zvládnout, ale po několika lekcích s instruktorem a řádném tréninku se seznámíte s tím, jak celá sestava funguje.  

Náklady a výběr elektrického surfu 

Při výběru správného elektrického surfovacího prkna věnujte pozornost především pohonu, konkrétně kompatibilitě s motory a rychlosti, kterou se zařízení může pohybovat. Dále zkontrolujte dobu provozu a výdrž baterie a vyberte model s vhodnou dobou provozu na jedno nabití. Většina desek dokáže zrychlit na přibližně 60 km/h a na jedno nabití vydrží v provozu až 45-50 minut. Některé modely jsou však vybaveny funkcí rychlého nabíjení, která umožňuje desku znovu používat přibližně po 2 hodinách.  

Použití vysoce kvalitních materiálů a technologií, jako je technologie LTD (Limited Hull Technology), která se často vyskytuje u desek Radinn, umožňuje, aby deska byla pevná a měla správné jízdní vlastnosti. Hardware se pak skládá ze skla a uhlíkových vláken, aby měl správnou hmotnost. Umístěné ploutve v desce zajišťují kontrolu při posunu těžiště.  

Cena elektrického surfovacího prkna - jistě vás zajímá, jaká je cena tohoto typu zařízení. Ceny základních modelů se pohybují od cca 8000-9000 tisíc až po několik desítek tisíc. Cena závisí na konkrétním modelu a vlastnostech pohonu a baterie.  

Elektrické surfovací prkno - značky, na které vsadit 

V sortimentu obchodu Sportano.cz najdete kvalitní elektrická surfová prkna od osvědčeného výrobce, jako je Radinn. V nabídce si můžete pořídit prkna na plavání s různými parametry pohonu a výdrží baterie. Vyrobeno pomocí výše zmíněné technologie Limited Hull Technology (LTD), která zaručuje odolnost výrobku a zajišťuje optimální hmotnost zařízení. Pokud si nevíte rady s výběrem modelu, můžete využít náš profesionální zákaznický servis. 

Rozbalit popis Sbalit popis