Doručení zdarma při objednávce nad 999 Kč.

Doprava zdarma se nevztahuje na velkoobjemové zásilky.

Více o způsobech doručení
30 dní na vrácení od data doručení. Zjistěte, jak podat žádost o vrácení zboží
Většinu produktů odesíláme do 24 hodin.

Doba vyřízení objednávky se může lišit v závislosti na dostupnosti produktu a zvoleném způsobu doručení.

Zjistěte si podrobné informace
Nav switch

Zadejte hledané slovo a zobrazí se návrhy.

Babolat Pure Aero Rafa 2

Pure Aero RAFA 2. generace - hrajte jako legenda

Odhodlání a boj o každý bod s novou edicí kolekce RAFA. Nejde jen o barevné schéma, které odpovídá osobnosti Rafaela Nadala, ale také o novou specifikaci, která vám usnadní hru se silnou rotací - přesně takovou, jakou Rafa používá.SHAPE

W nowej linii Shape chodzi o jak najlepsze wrażenia z jazdy — pełen komfort, dzięki któremu możesz się zrelaksować i po prostu czerpać przyjemność z narciarstwa.

SUPERSHAPE

Narty SuperShape znają tylko jeden poziom prędkości: szybko.
Uwielbiają dynamiczną jazdę i maksymalną intensywność.


Spolehlivá RAFA Origin

Pure Aero RAFA Origin má vlastnosti původní rakety Rafa. S hmotností 317 gramů a vyvážeností 330 mm poskytuje stabilitu při úderu a "kladivový efekt", který pomáhá generovat obrovskou sílu a topspin. Jedná se o vybavení pro silné hráče, kteří chtějí dominovat svým soupeřům silným spinem.

Nové odhalení Pure Aero RAFA

Pure Aero RAFA druhé generace je všestranný model. Vylepšená specifikace směřuje vyváženost k hlavě, zatímco hmotnost 290 gramů a tuhost rakety usnadňují manévrování a generování silných úderů. Je to vybavení pro širokou škálu hráčů, ať už jste tenisový nadšenec, nebo turnajový hráč. Získejte bezpečnou trajektorii míčku a staňte se sami legendou!

Design a funkčnost - taška RAFA

Nové tašky RAFA určují trendy v oblasti skladování vybavení. Větší objem, odolné a nepromokavé tkaniny a optimalizované těžiště poskytují pohodlí při přenášení a ukládání tenisového vybavení. Lze je položit tak, aby byl zajištěn snadný přístup k raketám, obuvi a příslušenství.Specifikace rakety


Pro mě je dnes důležitější mít o něco větší výkon

Rafael Nadal


WIĘKSZA PEWNOŚĆ JAZDY

Zarówno w modelach Shape, jak i SuperShape zastosowano sprawdzoną geometrię ERA 3.0. To nasze charakterystyczne połączenie reaktywnej konstrukcji, rockera i specyficznego taliowanie zapewniające stabilną patformę inspirującą do przekraczania granic. 
Każdy model SuperShape ma unikalny design dziobów, co ułatwia inicjację skrętu w każdym terenie. Wszystkie narty z linii oferują technologię ERA 3.0S, czyli sportową wersję naszej sprawdzonej geometrii. Rocker na dziobach i konstrukcja LYT Tech modeli Shape sprawiają z kolei, że skręcanie jest banalnie proste - dzieje się niemal samoistnie!


POZNAJ CAŁĄ RODZINĘ

Lubisz spokojną jazdę czy wolisz iść na całość? Rozwijasz umiejętności czy szlifujesz techniczne detale? Wolisz zmrożony sztruks czy wiosenny firn? Niebieskie czy czarne trasy? Niezależnie od preferencji i poziomu zaawansowania poniżej znajdziesz zaawansowane narty stworzone dla Ciebie.

NARTY SHAPE

Każdy szczegół nart Shape został opracowany po to, aby ułatwić jazdę. W zasadzie nie musisz nawet myśleć — narty już inicjują kolejny skręt. Tylko kiedy niczym się nie martwisz, możesz w pełni cieszyć się nowymi doświadczeniami.

KASKI I GOGLE HEAD

ZIMOWA ODZIEŻ HEAD

Graj jak legenda

z Pure Aero RAFA