Doručení zdarma při objednávce nad 999 Kč.

Doprava zdarma se nevztahuje na velkoobjemové zásilky.

Více o způsobech doručení
30 dní na vrácení od data doručení. Zjistěte, jak podat žádost o vrácení zboží
Většinu produktů odesíláme do 24 hodin.

Doba vyřízení objednávky se může lišit v závislosti na dostupnosti produktu a zvoleném způsobu doručení.

Zjistěte si podrobné informace
Nav switch

Zadejte hledané slovo a zobrazí se návrhy.

asics indoor shoes

Zažijte více při sportování v obuvi značky ASICS

Vyberte si pro sebe tu nejlepší obuv značky ASICS, která je navržena tak, aby vám při vaší oblíbené činnosti poskytla nezapomenutelné zážitky. Pociťte spolehlivou přilnavost na hřišti, kurtu nebo běžeckém pásu a posuňte svůj sport na vyšší úroveň!SHAPE

W nowej linii Shape chodzi o jak najlepsze wrażenia z jazdy — pełen komfort, dzięki któremu możesz się zrelaksować i po prostu czerpać przyjemność z narciarstwa.

SUPERSHAPE

Narty SuperShape znają tylko jeden poziom prędkości: szybko.
Uwielbiają dynamiczną jazdę i maksymalną intensywność.


Volejbalová obuv

Získejte nový volejbalový zážitek s obuví ASICS. Inovativní technologie použité ve volejbalové obuvi ASICS poskytnou každému uživateli maximální odpružení a oporu nohy, stejně jako dokonalou přilnavost k povrchu. Skórujte na hřišti s volejbalovou obuví ASICS!

Obuv pro raketové sporty

Přilnavost, odpružení, rychlost - to vše najdete v obuvi ASICS pro raketové sporty! Obuv ASICS zaručuje oporu pro vaši nohu a díky pokročilým technologiím minimalizuje riziko zranění na kurtu. Přizpůsobte obuv svému individuálnímu stylu hry a dosáhněte nejlepších možných výsledků.

Házenkářská obuv

Házenkářská obuv ASICS je navržena pro dynamické přechody během hry. Obuv poskytuje pohodlí, stabilitu a odpružení chodidla, stejně jako kontrolu pohybu středu nohy při každé akci. Gelové materiály a patentované technologie ovlivňují bezpečnost a dynamiku házenkářské hry.Objevte celou kolekci obuvi ASICS!


Specyfikacja rakiety


Dla mnie dziś ważniejsze jest, aby mieć odrobinę więcej mocy

Rafael Nadal


WIĘKSZA PEWNOŚĆ JAZDY

Zarówno w modelach Shape, jak i SuperShape zastosowano sprawdzoną geometrię ERA 3.0. To nasze charakterystyczne połączenie reaktywnej konstrukcji, rockera i specyficznego taliowanie zapewniające stabilną patformę inspirującą do przekraczania granic. 
Każdy model SuperShape ma unikalny design dziobów, co ułatwia inicjację skrętu w każdym terenie. Wszystkie narty z linii oferują technologię ERA 3.0S, czyli sportową wersję naszej sprawdzonej geometrii. Rocker na dziobach i konstrukcja LYT Tech modeli Shape sprawiają z kolei, że skręcanie jest banalnie proste - dzieje się niemal samoistnie!


POZNAJ CAŁĄ RODZINĘ

Lubisz spokojną jazdę czy wolisz iść na całość? Rozwijasz umiejętności czy szlifujesz techniczne detale? Wolisz zmrożony sztruks czy wiosenny firn? Niebieskie czy czarne trasy? Niezależnie od preferencji i poziomu zaawansowania poniżej znajdziesz zaawansowane narty stworzone dla Ciebie.

NARTY SHAPE

Każdy szczegół nart Shape został opracowany po to, aby ułatwić jazdę. W zasadzie nie musisz nawet myśleć — narty już inicjują kolejny skręt. Tylko kiedy niczym się nie martwisz, możesz w pełni cieszyć się nowymi doświadczeniami.

KASKI I GOGLE HEAD

ZIMOWA ODZIEŻ HEAD