Doručení zdarma při objednávce nad 999 Kč.

Doprava zdarma se nevztahuje na velkoobjemové zásilky.

Více o způsobech doručení
30 dní na vrácení od data doručení. Zjistěte, jak podat žádost o vrácení zboží
Většinu produktů odesíláme do 24 hodin.

Doba vyřízení objednávky se může lišit v závislosti na dostupnosti produktu a zvoleném způsobu doručení.

Zjistěte si podrobné informace
Nav switch

Zadejte hledané slovo a zobrazí se návrhy.

HIMO

HIMO Electric Technology je čínská společnost specializující se na výzkum, vývoj a výrobu dvoukolových elektrických vozidel. Značka spřízněná se společností Xiaomi se v roce 2020 dostala na titulní stránky novin se svým "kapesním" elektrokolem H1, které se složí do velikosti listu papíru A3 a má dojezd až 20 km. V současné době je společnost lídrem v oblasti digitálních technologií a řešení. 

HIMO se zaměřuje na poskytování komplexních digitálních řešení pro ekologickou městskou mobilitu. Společnost chce lidem nabídnout chytrý a pohodlný způsob dopravy a zároveň učinit řízení zábavnějším, a proto své produkty neustále přepracovává a vylepšuje podle zpětné vazby a potřeb zákazníků.  

V Polsku se prodávají elektrokola řady MAX, která byla upravena tak, aby splňovala evropské normy a vyhovovala předpisům pro silniční provoz (např. nemají plynovou rukojeť). Vlajkovým modelem elektrokol HIMO je skládací Z-20 MAX s 250W motorem v zadním kole a dojezdem až 80 km. Nabídka zahrnuje také plnohodnotné modely C30R MAX a C30S MAX s motorem o výkonu 250 W, převody Shimano (9 nebo 18 rychlostí) a dojezdem až 75 km na jedno nabití a model Z16 MAX s dojezdem až 55 km a šestistupňovými převody Shimano. 

Rozbalit popis Sbalit popis
heureka widget