Doručení zdarma při objednávce nad 999 Kč.

Doprava zdarma se nevztahuje na velkoobjemové zásilky.

Více o způsobech doručení
30 dní na vrácení od data doručení. Zjistěte, jak podat žádost o vrácení zboží
Většinu produktů odesíláme do 24 hodin.

Doba vyřízení objednávky se může lišit v závislosti na dostupnosti produktu a zvoleném způsobu doručení.

Zjistěte si podrobné informace
Nav switch

Zadejte hledané slovo a zobrazí se návrhy.

Gipara

Gipara

Gipara je společnost, jejíž počátky sahají do roku 2015. Specializuje se na výrobu sportovních doplňků (řada Gipara Fitness): cvičebních gum, závaží, podložek, švihadel a cvičebního oblečení (řada Gipara Wear). Díky neustálému zdokonalování technologií a neustálému vývoji si značka rychle podmanila sportovní trh. V současné době lze zařízení Gipara nalézt v mnoha posilovnách a fitness klubech, ale lze je úspěšně používat i při domácím tréninku a zvýšit tak komfort a efektivitu jakékoli sportovní aktivity. 

Značka Gipara vyrábí své produkty s důrazem na každý detail. Díky tomu je veškeré příslušenství Gipara uváděné na trh vysoce kvalitní a velmi odolné a funkční.  

Tým Gipara jsou odborníci, kteří analyzují trh a hledají nejnovější trendy a vyrábějí doplňky a oblečení s využitím nejmodernějších technologií. Kromě kvality zpracování se výrobky Gipara vyznačují jedinečným designem, který zvyšuje estetickou hodnotu doplňků. 

Příslušenství Gipara denně používají tisíce spokojených uživatelů a více než 500 klubů ve více než patnácti zemích světa.  

Rozbalit popis Sbalit popis
heureka widget