Doručení zdarma při objednávce nad 999 Kč.

Doprava zdarma se nevztahuje na velkoobjemové zásilky.

Více o způsobech doručení
30 dní na vrácení od data doručení. Zjistěte, jak podat žádost o vrácení zboží
Většinu produktů odesíláme do 24 hodin.

Doba vyřízení objednávky se může lišit v závislosti na dostupnosti produktu a zvoleném způsobu doručení.

Zjistěte si podrobné informace
Nav switch

Zadejte hledané slovo a zobrazí se návrhy.

Cyklopočítače

Cyklistické časomíry: měření a zaznamenávání vašich výkonů

Jízda na kole se Sportano.cz znamená větší motivaci a plánované tréninky s vysokou efektivitou. Kategorie cyklopočítačů nabízí široký výběr užitečné elektroniky, díky níž se vaše zápolení bude zaznamenávat a vy začnete kontrolovat svůj pokrok. V naší nabídce najdete tachometry vybavené řadou pokročilých funkcí, určené pro rekreační cyklisty i profesionální sportovce, kteří překonávají své limity při závodech i ve volném čase. 

Počítadlo kol: jaké parametry zobrazuje? 

V prodejně Sportano najdete širokou nabídku cyklopočítačů, které se vyznačují širokým spektrem ovládání a bezproblémovou manipulací. V nabídce naleznete bezdrátová zařízení a zařízení integrovaná se snímačem pomocí kabelu. Dobrý cyklopočítač komunikuje s chytrým telefonem prostřednictvím ANT+, Bluetooth a Wi-Fi, je odolný vůči vodě a nečistotám, má dlouhou výdrž baterie a zobrazuje podrobné údaje. Na jeho displeji můžete kontrolovat ujetou vzdálenost, celkový počet ujetých kilometrů, aktuální, maximální a průměrnou rychlost, dobu jízdy, frekvenci šlapání a aktuální čas. Můžete také používat funkce časovače, jako je budík nebo stopky

Pokročilá počítadla kol dostupná na Sportano.cz obsahují také údaje o výšce terénu, dynamice MTB a normální jízdě, které vám umožní podrobně vyhodnotit váš výkon ve všech terénních podmínkách. Kromě toho vám příslušenství může poskytnout údaje o náročnosti a plynulosti jízdy, hydrataci a neobvyklých trasách v okolí. GPS cyklopočítač je základem výbavy cyklisty. Pokud chcete mít přehled o oblíbených trasách a mít pod kontrolou každou zatáčku, vsaďte na modely z naší nabídky. 

Který cyklopočítač: bezdrátový nebo kabelový?

Bezdrátový nebo drátový počítadlo kol? Se Sportanem si můžete vybrat příslušenství, které nejlépe vyhovuje vašim preferencím. Dáváte přednost rychlé a agresivní jízdě? V důsledku takového tréninku může dojít k přetržení lanka při rychlých sjezdech nebo jízdě v náročném terénu. Drátový cyklopočítač je ideálním řešením pro začátečníky a rekreační cyklisty na dvou kolech, díky kterému získáte potřebné parametry své jízdy. Více dat znamená větší kontrolu nad tréninkovým procesem, a proto jsou modely od výrobců jako Garmin, Wahoo a Lezyne ideální pro profesionální použití

Nejlepší počítadla kol na Sportano.cz

Sportano.cz zaručuje širokou nabídku příslušenství pro cyklisty všech úrovní. Bezdrátové a kabelové cyklopočítače od renomovaných výrobců spotřební elektroniky, jako jsou Garmin, Kellys a Lezyne, jsou zařízení nejvyšší kvality, vyrobená s důrazem na každý detail. Moderní bezdrátové technologie, pokročilé měření a přehledné displeje jsou jen některé z vlastností nejlepších cyklopočítačů, díky nimž bude váš trénink efektivnější a každá trasa se stane inspirací pro stanovení nových cílů. 

Rozbalit popis Sbalit popis
heureka widget