Doručení zdarma při objednávce nad 999 Kč.

Doprava zdarma se nevztahuje na velkoobjemové zásilky.

Více o způsobech doručení
30 dní na vrácení od data doručení. Zjistěte, jak podat žádost o vrácení zboží
Většinu produktů odesíláme do 24 hodin.

Doba vyřízení objednávky se může lišit v závislosti na dostupnosti produktu a zvoleném způsobu doručení.

Zjistěte si podrobné informace
Nav switch

Zadejte hledané slovo a zobrazí se návrhy.

Nordica

Nordica

Nordica je italská společnost založená v roce 1939, která se původně specializovala na výrobu běžecké a horolezecké obuvi. Po skončení druhé světové války zakladatelé společnosti: Adrian a Oddon Vaccariovi se rozhodli změnit koncept značky a začali vyrábět profesionální lyže, lyžařskou obuv a další doplňky, jako jsou batohy a obaly na výstroj. Tato nabídka značky existuje dodnes.  

V roce 1968 provedla společnost Nordica celosvětovou změnu v přístupu k výrobě lyžařské obuvi - kožené modely byly opatřeny další vrstvou PVC plastu, která výrazně zvýšila tuhost a tlumení boty. Na tehdejší dobu to byla skutečná revoluce, která umožnila společnosti Nordica dostat se na vrchol a stát se jedním z předních světových výrobců lyžařského vybavení. V 70. letech začala značka vyrábět doplňky ve velkém a převzala 30 % celosvětové produkce. 

V průběhu let dosáhla společnost Nordica velkolepého úspěchu a revolučního přístupu k výrobě lyžařského vybavení díky vývoji a používání moderních technologií: infračervené technologie, 3D Performance Fit, Comfort Fit. Výrobky této značky jsou vyrobeny s důrazem na každý detail a jsou vysoce odolné, proto je mohou úspěšně používat sportovci všech úrovní. 

Příslušenství Nordica používají špičkoví závodní a sjezdoví lyžaři, kteří výrobky sami testovali a důvěřují vysoké kvalitě, kterou zaručuje celosvětová společnost Nordica.  

Rozbalit popis Sbalit popis