Doručení zdarma při objednávce nad 999 Kč.

Doprava zdarma se nevztahuje na velkoobjemové zásilky.

Více o způsobech doručení
30 dní na vrácení od data doručení. Zjistěte, jak podat žádost o vrácení zboží
Většinu produktů odesíláme do 24 hodin.

Doba vyřízení objednávky se může lišit v závislosti na dostupnosti produktu a zvoleném způsobu doručení.

Zjistěte si podrobné informace
Nav switch

Zadejte hledané slovo a zobrazí se návrhy.

Střešní stany

Střešní stany - vyberte si odolný a spolehlivý model z řady Sportano 

Cestujete autem a potřebujete vhodné místo k odpočinku a spánku? Střešní stan je ideální, protože na střeše vozidla zabírá jen velmi málo místa a je velmi praktický na cestách. Umožňuje tábořit kdekoli a snadno a rychle se sestavuje. Pokud hledáte osvědčený model, v obchodě se sportovním zbožím Sportano najdete kvalitní střešní stany od osvědčených výrobců.  

Střešní stan - nákup, který se vyplatí 

Střešní stany pro auta jsou konstruovány podobně jako běžné turistické stany, ale některé modely se sestavují mnohem rychleji. Většinou se jedná o samootevírací výrobky, kdy se po rozepnutí zipu konstrukce roztáhne a vytvoří tvar stanu.  

Se střešním stanem můžete tábořit téměř kdekoli a pobyt v tomto typu stanu poskytuje vysokou úroveň pohodlí. Umístěním na střechu získáte bezpečí a můžete do něj umístit všechny potřebné předměty nebo vybavení. Je vyroben z odolných materiálů, poskytuje účinnou ochranu před vlhkostí a deštěm a nezabírá místo, takže se velmi snadno ukládá a skladuje během jízdy. Na trhu jsou k dispozici střešní stany pro více osob, takže je můžete používat s celou rodinou.   

V pevném plášti nebo s předsíňkou - typy střešních stanů 

Mezi typy výrobků najdete stan s pevnou střechou. Vyznačuje se pevnou a robustní konstrukcí, která zároveň odolává mechanickému poškození, jež se často vyskytuje u jiných modelů. Oblíbený je také předsíňkový střešní stan, který má samostatný vchod do stanu a umožňuje ponechání nezbytných věcí a uložení zavazadel. U střešních stanů je předsíň umístěna ve spodní části a prostor pro spaní se nachází na střeše vozidla. Při výběru správného stanu věnujte pozornost nejen typu střechy (měkká nebo pevná konstrukce), ale také velikosti, která by měla odpovídat vozidlu a vašim potřebám. 

Střešní stany a počet osob, které v nich mohou spát 

Střešní stan do auta je třeba vybírat s ohledem na velikost a počet osob, které v něm mohou spát. Oblíbené jsou stany pro 2 osoby a stany pro 3 osoby, které jsou mnohem menší a hodí se pro jednu nebo dvě osoby, pokud chcete mít uvnitř trochu více prostoru. Střešní stan pro 4 osoby a střešní stan pro 5 osob jsou varianty pro více osob. Určitě se do nich vejdou cestující i potřebná zavazadla a zbyde místo na pohodlný odpočinek. 

Výběr spolehlivého střešního stanu nemusí být obtížný 

Při výběru správného střešního stanu věnujte pozornost především upevňovacím prvkům. Stan se připevňuje ke střešnímu nosiči nebo k lištám na střeše. Pokud váš vůz není vybaven speciálními držáky, měli byste se vybavit potřebným upevněním. Kromě toho by měl být střešní stan vyroben z odolných materiálů. Nejlepší jsou technické materiály, mezi které může patřit polyester. Velmi důležitá je také vodotěsnost, kdy materiál nenasákne vodu za nepříznivých podmínek. Správné větrání v podobě otvorů nebo síťovaných panelů zajišťuje správné proudění vzduchu a pohodlí uvnitř.  

Značky nabízející střešní stany 

Ve společnosti Sportano nabízíme širokou škálu produktů pro turistiku a kempování, včetně střešních automobilových stanů. Díky nim můžete zůstat kdekoli a stan používat ke spaní a odpočinku. V našem obchodě se sportovním zbožím najdete střešní stan Thule v mnoha variantách pro 2, 3 nebo 4 osoby a také s tvrdým nebo měkkým pláštěm. Skladem máme také výrobky s předsíňkou. Určitě najdete ten správný model, který bude vyhovovat vašim potřebám. 

Rozbalit popis Sbalit popis
heureka widget