Doručení zdarma při objednávce nad 999 Kč.

Doprava zdarma se nevztahuje na velkoobjemové zásilky.

Více o způsobech doručení
30 dní na vrácení od data doručení. Zjistěte, jak podat žádost o vrácení zboží
Většinu produktů odesíláme do 24 hodin.

Doba vyřízení objednávky se může lišit v závislosti na dostupnosti produktu a zvoleném způsobu doručení.

Zjistěte si podrobné informace
Nav switch

Zadejte hledané slovo a zobrazí se návrhy.

York

York je polská společnost ze Štětína, výrobce, dovozce a distributor rybářského a jezdeckého vybavení. Rybolov je nejdůležitější oblastí činnosti společnosti a příznivci vodních sportů se k výrobkům této značky rádi vracejí díky jejich dobré kvalitě a nízké ceně příslušenství.  

Ze široké nabídky produktů York si můžete vybrat: pruty, navijáky, vlasce, teleskopické pruty, háčky a rybářské oblečení nebo elektromotory pro pontony a čluny. Společnost nabízí specifické skupiny vybavení určené pro lov kaprů a sumců, ve kterých najdete velmi vzácné a specializované předměty pro lov těchto konkrétních druhů ryb. Mezi méně striktní rybářské vybavení patří: nože, krabičky, kufry, rybářské sedačky, obaly na vybavení a svítilny, stany a batohy.  

Za zmínku stojí hotové sady pro nejmenší, například s teleskopickými nebo přívlačovými pruty, navijákem a dalším nezbytným příslušenstvím, stejně jako grafikou nebo pomůckami, které děti povzbudí k rybaření.  

Štětínská značka nabízí také jezdecké produkty určené pro jezdce, jako jsou postroje nebo hole, a pro zvířata, včetně krmiva a pamlsků. 

Rozbalit popis Sbalit popis
heureka widget