Doručení zdarma při objednávce nad 999 Kč.

Doprava zdarma se nevztahuje na velkoobjemové zásilky.

Více o způsobech doručení
30 dní na vrácení od data doručení. Zjistěte, jak podat žádost o vrácení zboží
Většinu produktů odesíláme do 24 hodin.

Doba vyřízení objednávky se může lišit v závislosti na dostupnosti produktu a zvoleném způsobu doručení.

Zjistěte si podrobné informace
Nav switch

Zadejte hledané slovo a zobrazí se návrhy.

Trelock

Značka TRELOCK, která se vyznačuje německými inovacemi již od roku 1854, je ve světě zámků a osvětlení jízdních kol synonymem bezpečnosti a spolehlivosti. Závazek týmu TRELOCK k tradici značky a inovacím v oblasti zabezpečení a osvětlení jízdních kol je přínosem pro všechny cyklisty. Společnost je symbolem důvěry, technické kompetence a fascinujících výrobků s osvědčenými vlastnostmi a kvalitou.

Jako součást rodiny značek Allegion zaručuje TRELOCK bezpečnost cyklistů a jejich kol. Integrované a efektivní výrobní a logistické procesy společnosti Allegion zahrnují vývoj, výrobu, zajištění kvality, marketing, prodej a logistiku. Společnost Allegion má pobočky v Německu a Asii a usiluje o další růst na strategických trzích.

Inovační centrum společnosti TRELOCK zahrnuje vývoj, testování a řízení kvality. Společnost TRELOCK GmbH zajišťuje a dodržuje ekologické a sociální standardy svých výrobních procesů, přičemž si je vědoma svých ekologických aktivit.

V designu výrobků TRELOCK se snoubí pokročilá bezpečnostní a osvětlovací technologie s důmyslným vzhledem. Design výrobků se vyznačuje štíhlými tvary, prvotřídními povrchy a materiály nejvyšší kvality. Jemné barevné provedení je přizpůsobeno potřebám náročných cyklistů s kvalitními koly a elektrokoly. Nové zámky a řešení osvětlení jsou nejen poutavé, ale také snadno rozeznatelné.

Rozbalit popis Sbalit popis