Doručení zdarma při objednávce nad 999 Kč.

Doprava zdarma se nevztahuje na velkoobjemové zásilky.

Více o způsobech doručení
30 dní na vrácení od data doručení. Zjistěte, jak podat žádost o vrácení zboží
Většinu produktů odesíláme do 24 hodin.

Doba vyřízení objednávky se může lišit v závislosti na dostupnosti produktu a zvoleném způsobu doručení.

Zjistěte si podrobné informace
Nav switch

Zadejte hledané slovo a zobrazí se návrhy.

Radinn

Radinn

Radinn je švédská značka založená v roce 2013, která způsobila revoluci na trhu vodních sportů a stala se jedním z největších lídrů v oboru. Společnost se specializuje na výrobu profesionálních elektrických desek. Nápad vyrábět jetboardy vznikl z potřeby vytvořit alternativní vybavení pro modely poháněné jinými než ekologickými palivy. Výrobce Radinn jako první uvedl na trh elektrické desky a přispěl tak ke změně přístupu ke konstrukci tohoto typu výrobku.  

V průběhu let se značka neustále rozvíjela, neustále rozšiřovala svůj sortiment a vylepšovala své výrobky o inovativní technologická řešení. Patří mezi ně rychlonabíječka, která má přímý vliv na zkrácení doby nabíjení zařízení, moderní konstrukce trupu XDL Tech a odolná baterie G3. Značka navíc expandovala na mnoho zahraničních trhů a výrobky s její značkou jsou uznávány téměř po celém světě. Elektrická prkna Radinn mohou používat jak začínající milovníci vodních sportů, tak profesionální sportovci.  

Tým značky se skládá ze specializovaných inženýrů a designérů, kteří věnují svůj čas výrobě inovativních jetboardů. Všechny výrobky Radinn procházejí před uvedením do prodeje řadou testů, které ověřují jejich kvalitu, výkon a bezpečnost. Při nákupu elektrického jetboardu od tohoto výrobce si tak můžete být jisti, že byl vyroben s důrazem na každý detail a bude sloužit mnoho let.  

Rozbalit popis Sbalit popis
heureka widget