Doručení zdarma při objednávce nad 999 Kč.

Doprava zdarma se nevztahuje na velkoobjemové zásilky.

Více o způsobech doručení
30 dní na vrácení od data doručení. Zjistěte, jak podat žádost o vrácení zboží
Většinu produktů odesíláme do 24 hodin.

Doba vyřízení objednávky se může lišit v závislosti na dostupnosti produktu a zvoleném způsobu doručení.

Zjistěte si podrobné informace
Nav switch

Zadejte hledané slovo a zobrazí se návrhy.

KSW

KSW je původní značka polské bojové organizace MMA - Konfrontacja Sztuk Walki. Široká nabídka značky zahrnuje specializované tréninkové oblečení pro bojové sporty. Všechny výrobky značky KSW jsou vyráběny s důrazem na každý detail a před uvedením do prodeje procházejí řadou testů ověřujících jejich kvalitu. Výběrem příslušenství od tohoto výrobce si proto můžete být jisti, že bude fungovat na nejvyšší možné úrovni.  

Tým značky se skládá ze specializovaných návrhářů, kteří své praktické znalosti přenášejí přímo do procesu výroby oblečení, a z grafiků, kteří se starají o estetickou stránku oblečení. Při výrobě se používají pouze osvědčené materiály, jako je bavlna, viskóza a elastan, díky nimž je oblečení funkční, odolné a zvyšuje pohodlí při používání. 

V průběhu let se značce svěřily tisíce spokojených zákazníků, mezi nimiž jsou jak specializovaní sportovci s dlouholetými zkušenostmi v bojových sportech, tak i amatéři, kteří s tréninkem teprve začínají. Oblečení KSW je ideální pro fyzickou aktivitu - dokonale přiléhá k tělu a zajišťuje maximální pohodlí při pohybu. 

Rozbalit popis Sbalit popis
heureka widget