Doručení zdarma při objednávce nad 999 Kč.

Doprava zdarma se nevztahuje na velkoobjemové zásilky.

Více o způsobech doručení
30 dní na vrácení od data doručení. Zjistěte, jak podat žádost o vrácení zboží
Většinu produktů odesíláme do 24 hodin.

Doba vyřízení objednávky se může lišit v závislosti na dostupnosti produktu a zvoleném způsobu doručení.

Zjistěte si podrobné informace
Nav switch

Zadejte hledané slovo a zobrazí se návrhy.

Kayland

Kayland

Kayland je značka založená v roce 1971, která se specializuje na výrobu horských a outdoorových bot. Od samého počátku používá společnost ve svých výrobcích inovativní materiály, které výrazně zvyšují kvalitu zpracování. Díky tomu se značka v průběhu let stala jedním z předních výrobců specializované turistické obuvi.  

Značka Kayland spolupracuje s odborníky, kteří neustále vyvíjejí inovativní technologie pro zvýšení výkonu výrobků. Mezi nejoblíbenější technologie patří membrána GORE-TEX®, podrážka Vibram® a integrovaný absorpční systém Drive System. To zaručuje, že všechny výrobky Kayland jsou vyrobeny podle nejvyšších standardů a dobře fungují jak na snadných, tak na náročných túrách.  

V průběhu let značka výrazně rozšířila svůj sortiment a začala se specializovat na obuv pro různé outdoorové aktivity. Ačkoli v jejich nabídce převažují trekové modely, jako jsou ty z řady Kayland GTX, najdete v ní také specializované boty pro rychlou turistiku, přístupové boty a vysokohorské boty, které zvládnou i ty nejtěžší horolezecké cesty. 

Než jsou výrobky dané značky uvolněny do prodeje, procházejí mnoha testy, které ověřují jejich odolnost, výkon a další doplňkové vlastnosti. Nákupem bot Kayland tak získáte záruku spolehlivého výkonu. Obuv této značky mohou úspěšně používat jak profesionální horolezci a lezci, tak i začínající turisté, kteří hledají svůj první model trekové obuvi. 

Rozbalit popis Sbalit popis
heureka widget