• Doprava zdarma
  • 30 dnů na vrácení zboží
  • Expedice do 48 h
Nav switch

DT Swiss

Výrobky: 18

View as

DT Swiss je renomovaná značka specializující se na výrobu a design vysoce kvalitních komponentů pro jízdní kola. Byla založena v roce 1994 a od té doby si získala celosvětové renomé jako jedna z předních značek v oboru.

Společnost DT Swiss je proslulá zejména svou výrobou a inovacemi v oblasti kol, nábojů, paprsků a také tlumičů pro horská kola. Značka trvale dodává výrobky nejvyšší kvality, které používají profesionální i amatérští cyklisté po celém světě.

Kvalita a přesnost jsou základními kameny filozofie společnosti DT Swiss. Společnost zaměstnává zkušené inženýry a techniky, kteří pracují v moderních laboratořích a výrobních závodech, aby zajistili dokonalé zpracování a výkonnost svých výrobků.

Díky dlouholetým zkušenostem a neúnavné snaze o dokonalost je značka DT Swiss jedním z nejdůvěryhodnějších výrobců komponentů pro jízdní kola na trhu. Její výrobky jsou známé svou spolehlivostí, odolností a vynikající kvalitou provedení.

DT Swiss dodává komponenty nejen pro horská kola, ale nabízí také širokou škálu produktů pro trekingová a enduro kola. Díky tomu se značka těší dobré pověsti mezi profesionálními i rekreačními cyklisty.

Rozbalit popis Sbalit popis
heureka widget