Doručení zdarma při objednávce nad 999 Kč.

Doprava zdarma se nevztahuje na velkoobjemové zásilky.

Více o způsobech doručení
30 dní na vrácení od data doručení. Zjistěte, jak podat žádost o vrácení zboží
Většinu produktů odesíláme do 24 hodin.

Doba vyřízení objednávky se může lišit v závislosti na dostupnosti produktu a zvoleném způsobu doručení.

Zjistěte si podrobné informace
Nav switch

Zadejte hledané slovo a zobrazí se návrhy.

Drennan

Historie této britské značky sahá až do roku 1967, kdy se její zakladatel Peter Drennan rozhodl začít vyrábět specializované rybářské plováky. Sám Drennan čerpal ze zkušeností některých nejlepších rybářů na světě, jako byli Dick Walker a Peter Stone, a ze svého malého podniku rychle vytvořil plnohodnotnou značku, která způsobila revoluci v designu rybářského náčiní. Přestože je společnost dnes známá po celém světě, hlavní výrobní závody má stále ve své domovské zemi, ve Velké Británii. 

V průběhu let se značka Drennan neustále vyvíjela a rozšiřovala svůj sortiment moderního rybářského vybavení. Společnost také vyvinula vlastní oddělení výzkumu a vývoje, kde začala navrhovat inovativní technologické systémy, které se následně používají v pozdějších zařízeních. Tým společnosti Drennan se skládá z odborníků z rybářského průmyslu, kteří své praktické zkušenosti promítají do výrobních procesů, kontroly kvality a zákaznického servisu. Proto si při nákupu příslušenství od společnosti Drennan můžete být jisti nejvyšší kvalitou a použitím odolných materiálů. 

V současné době zahrnuje široká nabídka výrobce návnady, pruty, navijáky, vlasce, háčky, podběráky, ale i specializované rybářské oblečení a objemná zavazadla a batohy. Výrobky od společnosti Drennan se vyplatí vybírat jak začátečníkům, tak pokročilým rybářům. 

Rozbalit popis Sbalit popis