Doručení zdarma při objednávce nad 999 Kč.

Doprava zdarma se nevztahuje na velkoobjemové zásilky.

Více o způsobech doručení
30 dní na vrácení od data doručení. Zjistěte, jak podat žádost o vrácení zboží
Většinu produktů odesíláme do 24 hodin.

Doba vyřízení objednávky se může lišit v závislosti na dostupnosti produktu a zvoleném způsobu doručení.

Zjistěte si podrobné informace
Nav switch

Zadejte hledané slovo a zobrazí se návrhy.

Dainese

Dainese

Dainese je italská značka založená v roce 1972, která se specializuje na výrobu oblečení pro jízdní kola, motocykly, snowboardy a lyže. Pouhé dva roky po svém vzniku způsobila společnost Dainese revoluci na trhu díky inovativním technologiím vyvinutým z kombinace hovězí kůže a elastických vložek. Díky tomu byly oděvy pružnější, pohodlnější a snadno se přizpůsobovaly uživateli.  

Kdysi s touto značkou spolupracovali někteří z nejvýznamnějších sportovců, například Barry Sheene a Shaun Palmer. Postupem času se společnost dále rozvíjela a vyráběla oblečení se stále modernějšími řešeními, která uspokojí sportovce v každé fázi.  

Posláním společnosti Dainese je poskytovat výrobky pro lidi, pro které je skutečným smyslem života adrenalin a extrémní sportovní emoce. Kromě sportovního oblečení nabízí značka řadu vybraných produktů, které poskytují ochranu v každé fázi tréninku. První chránič páteře byl vyvinut pro motocyklisty již v roce 1979 a krátce poté byl představen široké veřejnosti. 

Společnost Dainese dbá na nejvyšší kvalitu zpracování všech svých výrobků. V průběhu let se značka těší důvěře tisíců zákazníků, kteří hojně používají oblečení a obuv Dainese, což svědčí o její vysoké prestiži. 

Rozbalit popis Sbalit popis
heureka widget