Doručení zdarma při objednávce nad 999 Kč.

Doprava zdarma se nevztahuje na velkoobjemové zásilky.

Více o způsobech doručení
30 dní na vrácení od data doručení. Zjistěte, jak podat žádost o vrácení zboží
Většinu produktů odesíláme do 24 hodin.

Doba vyřízení objednávky se může lišit v závislosti na dostupnosti produktu a zvoleném způsobu doručení.

Zjistěte si podrobné informace
Nav switch

Zadejte hledané slovo a zobrazí se návrhy.

BARTS

Barts

Historie značky Barts sahá až do roku 1986, kdy její zakladatel Bart Koene navrhl a vytvořil první plážové šortky s jedinečným designem, které si rychle získaly srdce surfařů a staly se jedním z nejvyhledávanějších výrobků té doby. První vydělané peníze Koene použil na nákup nových látek přímo z Bali. Od té doby značka neustále roste a neustále rozšiřuje svůj sortiment o nové výrobky. V roce 1992 společnost uvedla na trh své první šátky, po nichž následovaly rukavice, šály, termoprádlo a ponožky. 

Specializované výrobky s nápisem Barts se vyznačují jedinečným designem, který je pro značku charakteristický. Díky tomu je společnost uznávaná po celém světě a její doplňky používají jak profesionální sportovci, tak milovníci dobrého stylu. Kromě toho se výrobky Barts vyznačují vysokou kvalitou zpracování a různými technologickými řešeními, která zlepšují jejich vlastnosti.  

V současné době patří k nejoblíbenějším výrobkům Barts klobouky, které jsou ideální i do extrémních povětrnostních podmínek. Existují také modely určené dětem, které se vyznačují fantaskními potisky.  

Rozbalit popis Sbalit popis