Doručení zdarma při objednávce nad 999 Kč.

Doprava zdarma se nevztahuje na velkoobjemové zásilky.

Více o způsobech doručení
30 dní na vrácení od data doručení. Zjistěte, jak podat žádost o vrácení zboží
Většinu produktů odesíláme do 24 hodin.

Doba vyřízení objednávky se může lišit v závislosti na dostupnosti produktu a zvoleném způsobu doručení.

Zjistěte si podrobné informace
Nav switch

Zadejte hledané slovo a zobrazí se návrhy.

Bad Boy

Značka Bad Boy, založená v 80. letech v San Diegu, hrdě odráží své kořeny v bojových sportech a pouliční kultuře. Svou pověst si značka vydobyla vytvářením oblečení a vybavení pro nejneohroženější a nejnezávislejší jedince na světě.

Bad Boy nabízí širokou škálu produktů od sportovního oblečení přes vybavení pro bojové sporty až po streetové oblečení. Cílem všech je poskytnout nejlepší výkon, odolnost a pohodlí. Od šortek MMA přes boxerské rukavice až po stylová trička a mikiny - značka Bad Boy se snaží poskytovat výrobky nejvyšší kvality, které splní očekávání i těch nejnáročnějších zákazníků.

Bad Boy se vyznačuje také osobitým stylem, který v sobě spojuje sílu, sebevědomí a modernost. Jejich výrobky jsou známé svými inovativními designy, grafikou a logy, které značku Bad Boy identifikují po celém světě. Styl Bad Boy je symbolem postoje, odhodlání a mužnosti, který přitahuje sportovce i fanoušky bojových sportů.

Značka Bad Boy klade velký důraz na kvalitu svých výrobků. Díky spolupráci se zkušenými sportovci a trenéry Bad Boy své výrobky neustále vylepšuje a reaguje tak na potřeby a očekávání sportovců. Každý výrobek je pečlivě testován z hlediska odolnosti, pohodlí a bezpečnosti, aby byla zajištěna nejvyšší kvalita.

Rozbalit popis Sbalit popis
heureka widget