Doručení zdarma při objednávce nad 999 Kč.

Doprava zdarma se nevztahuje na velkoobjemové zásilky.

Více o způsobech doručení
30 dní na vrácení od data doručení. Zjistěte, jak podat žádost o vrácení zboží
Většinu produktů odesíláme do 24 hodin.

Doba vyřízení objednávky se může lišit v závislosti na dostupnosti produktu a zvoleném způsobu doručení.

Zjistěte si podrobné informace
Nav switch

Zadejte hledané slovo a zobrazí se návrhy.

100%

Značka 100% je na trhu již od 80. let a je nespornou jedničkou ve výrobě motokrosového oblečení, chráničů a doplňků. Od samého počátku se značka zaměřuje na vývoj a vyvíjí nejmodernější technologie, které uspokojují uživatele po celém světě. Za zmínku stojí zejména nejkvalitnější cyklistické přilby s rotačním ochranným systémem Smartshock® pohlcujícím nárazy různých rychlostních rozsahů a úhlů náklonu. Výrobky ze 100 % zajišťují vysokou úroveň bezpečnosti i při extrémních sjezdech.

Stoprocentní společnost je s motokrosovou komunitou úzce spjata od samého počátku, protože se podílela na všech ikonických momentech, které formovaly tento sport. Díky tomu se značka neustále vyvíjela spolu se samotným sportem a okamžitě reagovala na změny a nové potřeby sportovců. Z tohoto důvodu jsou inovace a neustálý vývoj charakteristickými znaky značky.

Hlavním tématem značky je, jak už název napovídá, jednat na 100 % tak, aby navrhovala výrobky nejvyšší kvality a uspokojila jimi i ty nejnáročnější sportovce. V široké nabídce produktů značky 100% na Sportano.cz si pro sebe můžete vybrat mimo jiné cyklistické dresy, helmy, chrániče a rukavice na kolo.

Rozbalit popis Sbalit popis