Doručení zdarma při objednávce nad 999 Kč.

Doprava zdarma se nevztahuje na velkoobjemové zásilky.

Více o způsobech doručení
30 dní na vrácení od data doručení. Zjistěte, jak podat žádost o vrácení zboží
Většinu produktů odesíláme do 24 hodin.

Doba vyřízení objednávky se může lišit v závislosti na dostupnosti produktu a zvoleném způsobu doručení.

Zjistěte si podrobné informace
Nav switch

Zadejte hledané slovo a zobrazí se návrhy.

Elektrické skateboardy

Elektrické skateboardy: moderní jízda ve městě se Sportano.cz 

Elektrické skateboardy v obchodě Sportano představují nový rozměr outdoorových aktivit a spoustu zábavy s minimální námahou. Vybavení špičkových značek vám umožní stylově se dostat do práce nebo do školy. Elektrický skateboard s klasickým designem, nebo snad hoverboard? V naší nabídce najdete elektrické skateboardy, které se ovládají ručně a se správnou koordinací pohybů těla. O vaši bezpečnost se postarají odborníci v oboru bruslení: výrobky dostupné v našem obchodě se vyznačují nejvyšší kvalitou zpracování a precizním provedením jednotlivých prvků celé konstrukce. 

Na Sportano.cz najdete elektrický skateboard svých snů nejen pro dospělé, ale i pro děti - s technickými specifikacemi odpovídajícími věku, takže můžete svým dětem zaručit zábavu a klid. Nabídka zahrnuje také modely s vyšší maximální rychlostí, zatížením a dojezdem, abyste se mohli rychle a pohodlně pohybovat po městě

Nákup elektrické desky: na co se zaměřit?

Elektrické skateboardy jsou skvělým nápadem na dárek a způsobem, jak se rychle dostat do cíle. Zařízení nezabírá mnoho místa, vypadá moderně a stylově a mohou ho používat lidé téměř každého věku. Plánujete koupit elektrickou desku? Věnujte pozornost typu použitého motoru, baterii a vzdálenosti, kterou lze ujet na jedno nabití. Na Sportano.cz najdete skateboardy s maximální rychlostí do 16 km/h, určené pro dětské hry, i výkonnější vybavení, které vám umožní zrychlit a cítit vítr ve vlasech. Podobně můžete vyřešit otázku maximálního dojezdu - pokud používáte desku jako dopravní prostředek, vsaďte na modely, které vám umožní ujet až 20 km bez dobíjení baterií

Při nákupu elektrického skateboardu je rozhodující typ zařízení a typ ovládání. V obchodě Sportano najdete klasické elektricky poháněné skateboardy vybavené dálkovým ovládáním s páskem na zápěstí, které umožňuje měnit rychlost. Můžete si také vybrat elektrický hoverboard, kde směr a rychlost pohybu zařízení závisí na pohybech vašeho těla a zaujmutí správné polohy. 

Elektrické vozítko může mít různě velká kola - pro děti jsou vhodnější menší kola. Tyto prvky z vysoce kvalitní pryže zajišťují tichý a bezproblémový provoz. V nabídce Sportano najdete modely přizpůsobené tělesné hmotnosti dospělých i dětí, proto si před nákupem přečtěte maximální zatížení udávané výrobcem. Široká nabídka modelů v našem obchodě vám umožní vybrat si design, který vám nejlépe vyhovuje. 

Elektrické skateboardy špičkových značek v obchodě Sportano

Se Sportano.cz se můžete spolehnout na bezpečnou jízdu plnou zážitků. Nejlepší přizpůsobení zařízení jízdě a bezporuchový provoz jsou výsledkem práce odborníků, kteří se snaží splnit očekávání nejnáročnějších uživatelů. Výběrem zařízení od známých a uznávaných značek si můžete být jisti spolehlivou konstrukcí a vysokým komfortem. Použití odolných materiálů, neklouzavý povrch, vynikající odpružení a intuitivní ovládání jsou charakteristickými rysy technicky vyspělých elektrických skateboardů, díky nimž je zdolávání kilometrů na silnici každodenním potěšením. Vyberte si ideální elektrickou desku v obchodě Sportano! 

Rozbalit popis Sbalit popis
heureka widget