Doručení zdarma při objednávce nad 999 Kč.

Doprava zdarma se nevztahuje na velkoobjemové zásilky.

Více o způsobech doručení
30 dní na vrácení od data doručení. Zjistěte, jak podat žádost o vrácení zboží
Většinu produktů odesíláme do 24 hodin.

Doba vyřízení objednávky se může lišit v závislosti na dostupnosti produktu a zvoleném způsobu doručení.

Zjistěte si podrobné informace
Nav switch

Zadejte hledané slovo a zobrazí se návrhy.

Koloběžky pro dospělé

Klasické koloběžky: ideální pro jízdu ve městě i mimo něj!

Klasické koloběžky jsou skvělou formou rekreace a dopravního prostředku pro děti i dospělé. Bez ohledu na zamýšlené použití musí zajistit bezpečnost a odolnost. V nabídce Sportano najdete ty nejlepší klasické koloběžky výhradně od špičkových značek (jako jsou Hudora, Micro, Razor nebo Scoot&Ride) pro pohyb po městě nebo v jiném terénu. 

Jaký skútr vybrat pro dospělého? 

Špičkové klasické koloběžky pro dospělé jsou vyrobeny z odolných a pevných materiálů. Jejich konstrukce zohledňuje větší zatížení a jiný dosah rukou než u dětských vozidel. Koloběžky pro dospělé musí mít robustní odpružení, často podporované tlumiči, které zajišťují plynulou a pohodlnou jízdu. Důležitá je také možnost nastavit výšku řídítek, aby je bylo možné přizpůsobit výšce každého uživatele.  

Moderní modely klasických koloběžek pro dospělé mají výkonné kotoučové brzdy umístěné na přední i zadní nápravě. Mnoho modelů má navíc integrované osvětlení pro jízdu ve tmě nebo na tmavých místech a také opěrky nohou a chodidel, které se při pohybu nohou rozkládají. Dospělí, kteří se pohybují po frekventovaných silnicích a rušných ulicích, by měli volit koloběžky s blatníky. Ty ochrání oblečení před ušpiněním při jízdě na písčitém nebo mokrém povrchu. Klasické koloběžky pro dospělé mají malá kolečka pro rekreační použití nebo větší, pumpovaná kolečka ideální pro rychlejší jízdu. 

Nejlepší koloběžky pro děti: junioři a starší děti

Pro nejmenší děti ve věku od 1 do 5 let jsou nejvhodnější tzv. koloběžky. Mají nastavitelné sedátko, takže jsou ideální i pro batolata, která dělají první krůčky. Patentovaný systém bezpečnostních podložek, který se používá mimo jiné u dětských koloběžek Scoot&Ride, zabraňuje převrácení nebo zablokování koleček na nerovném povrchu. Stisknutím tlačítka se koloběžka změní na tříkolový skútr. 

Pokud jde o výběr klasické koloběžky pro starší děti a dospívající, vyplatí se podívat se na modely od renomované společnosti Micro. Mají robustní, vzduchem plněná polyuretanová kola o šířce 200 mm, která překonají i křivolaké chodníky nebo písčité povrchy. Plošina je vyrobena z konglomerátu a skleněných vláken. Toto řešení přináší řadu výhod: lehkost vozidla, tlumení na nerovném terénu a plynulou a pohodlnou jízdu. Integrovaný brzdový systém zajišťuje bezpečnost a okamžité zastavení před překážkou. Díky nastavitelným řídítkům se přizpůsobí výšce každého člověka a skládací systém zajišťuje snadnou přepravu a skladování.  

Rozbalit popis Sbalit popis