• Doprava zdarma
  • 30 dnů na vrácení zboží
  • Expedice do 48 h
Nav switch

Veganské, rostlinné proteiny

Nemůžeme najít produkty odpovídající výběru

Rostlinné a veganské proteiny: nejlepší kvalita pouze na Sportano.cz

Internetový obchod Sportano.cz nabízí široký výběr rostlinných proteinů, které jsou vyráběny ze surovin nejvyšší kvality. Tým odborníků pečlivě vybíral veganské a rostlinné proteiny od výrobců, jako je Nutrend, kteří jsou proslulí tou nejlepší kvalitou doplňků stravy. Ve Sportanu najdete nejlepší veganské proteiny a rostlinné produkty, které obohatí váš jídelníček o bílkoviny a zlepší váš sportovní výkon. 

Kdy je dobré sáhnout po rostlinných a veganských proteinových produktech?

Bílkoviny ve stravě sportovce jsou nesmírně důležitou složkou - zajišťují rychlejší regeneraci po tréninku, pomáhají budovat svalovou hmotu a ovlivňují fyzickou sílu. Bohužel se často dodává v příliš malém množství. Pokud vaše strava neobsahuje dostatek bílkovin, vyberte si rostlinný protein Nutrend. Veganské proteiny Nutrend Delicious jsou vyrobeny z nejkvalitnějších surovin a obsahují proteiny z hrachu, cizrny, konopí a dýně, takže si můžete být jisti, že jste si vybrali nejlépe vstřebatelné rostlinné bílkoviny

Pokud chcete zhubnout několik kilogramů, měli byste zvýšit množství bílkovin, které denně přijímáte. Bílkoviny jsou důležité zejména při redukci hmotnosti, protože zvyšují pocit sytosti po jídle. Při budování svalové hmoty sáhněte po rostlinném proteinu Nutrend, který vám kromě bílkovin dodá i vitaminy B2 a B12 a minerály: železo a jód, které zaručují správné fungování celého organismu.  

Veganský protein Nutrend je skvělou alternativou klasického syrovátkového proteinu. Veganský protein obsahuje aminokyseliny až ze čtyř různých zdrojů, takže je nejlépe vstřebatelný a kompletní. Při veganské stravě je někdy obtížné získat dostatek bílkovin. Lahodný veganský protein je ideálním způsobem, jak doplnit aminokyseliny ve stravě každého sportovce.  

Veganský rostlinný protein doporučujeme zejména sportovcům s nízkofodmapovou dietou - díky přídavku trávicích enzymů je snadno stravitelný a dobře vstřebatelný. Pokud trpíte intolerancí laktózy, je pro vás Delicious Vegan Protein cenným a bezpečným zdrojem bílkovin, protože tyto veganské proteinové doplňky neobsahují mléčný cukr.  

Veganské a rostlinné bílkoviny: nejoblíbenější produkty

Široký výběr příchutí rostlinných bílkovin v obchodě Sportano zaručuje, že vaše strava nebude jednotvárná. Můžete si vybrat veganský čokoládový protein, který je nepostradatelným doplňkem veganské omelety brownies. S rostlinným proteinem Nutrend Delicious s příchutí čokolády a lískových oříšků si připravíte delikátní veganský krém Pokud nekonzumujete mléčné výrobky, nemusíte se vzdávat toho, co máte rádi. Připravte si sametovou pistáciovou zmrzlinu na bázi proteinu Nutrend Delicious s pistáciovo-marzipanovou příchutí. Před tréninkem si připravte jemný veganský vanilkový pudink, který vám dodá energii a bílkoviny pro budování svalů. Všechny veganské recepty připravíte z rostlinných proteinů Nutrend, které neobsahují cukr ani aspartam. 

Pokud hledáte rostlinné bílkoviny, jste vegan nebo omezujete mléčné výrobky, můžete si snadno vybrat svou oblíbenou příchuť z mnoha připravených v nabídce internetového obchodu Sportano.cz. Objednávejte bezpečnou formou platby a díky rychlému doručení objednávky si budete moci brzy vychutnat vybraný veganský rostlinný protein. 

Rozbalit popis Sbalit popis