• Doprava zdarma
  • 30 dnů na vrácení zboží
  • Expedice do 48 h
Nav switch

Syrovátkové proteinové koncentráty, WPC

Nemůžeme najít produkty odpovídající výběru

Syrovátkové proteinové koncentráty: nejširší nabídka na Sportano.cz

Pokud hledáte osvědčené proteinové koncentráty té nejlepší kvality, vyberte si Sportano.cz, které nabízí nejlepší výběr doplňků stravy od výrobců, jako jsou 6PAK, Trec, 7Nutrition nebo Nutrend. Všechny nabízené proteinové koncentráty jsou důkladně testovány a jejich vynikající složení ocenily tisíce sportovců. Široká nabídka proteinových koncentrátů není určena pouze pro profesionály, ale i začínající sportovci si zde najdou doplněk stravy vytvořený přímo pro sebe. Syrovátkový proteinový koncentrát je skvělým řešením problému nedostatku bílkovin ve stravě, který může postihnout mnoho cvičících lidí bez ohledu na druh sportu, který provozují

Syrovátkové proteinové koncentráty: pro koho jsou určeny?

Syrovátkový proteinový koncentrát (WPC) poskytuje velké množství bílkovin v malé porci prášku. Tento doplněk stravy dokonale doplňuje nedostatečné množství bílkovin ve stravě. Syrovátkový proteinový koncentrát není jen doplňkem pro profesionální sportovce, ale také pro aktivní a rekreační trenéry. Vysoce kvalitní syrovátkový proteinový koncentrát Trec je skvělým zdrojem esenciálních větvených aminokyselin BCAA, které urychlují regeneraci a chrání svaly. Každý sportovec, který nemá ve stravě dostatek bílkovin nebo chce zvýšit svůj výkon, by měl používat kvalitní syrovátkový proteinový koncentrát WPC s bezpečným složením od společnosti 7Nutrition nebo 6PAK. To platí zejména pro ty, kteří trénují vytrvalostní a silové sporty, jako je cyklistika, plavání, horolezectví nebo triatlon.  

Kdy konzumovat syrovátkový proteinový koncentrát? 

Protein ve formě WPC od společností Nutrend a Trec nejčastěji užívají lidé trénující v posilovně, ale měli by ho konzumovat i sportovci jiných silových disciplín. Díky ideálnímu poměru aminokyselin používají sportovci osvědčené doplňky stravy od společnosti 6PAK před nebo po tréninku. Důvodem je prokázaný anabolický účinek bílkovin, který zaručuje nárůst svalové hmoty a urychlení regenerace po vyčerpávajícím tréninku. Syrovátkový proteinový koncentrát je skvělým způsobem doplnění bílkovin a výběr příchutí syrovátkových proteinových koncentrátů 7Nutrition je tak široký, že je lze konzumovat po celý den jako doplněk mnoha jídel všeho druhu.  

Nejoblíbenější syrovátkové proteinové koncentráty

V nabídce Sportano.cz jsme připravili proteinové koncentráty od nejlepších výrobců, kteří nabízejí širokou škálu chuťových složení. Pro milovníky klasických příchutí doporučujeme syrovátkový proteinový koncentrát 7Nutrition Protein 80 s banánovo-vanilkovou příchutí. Toto složení se skvěle hodí jako doplněk k lahodné ovesné kaši, která vám dodá energii po úspěšném tréninku. Protein WPC s čokoládovo-kokosovou příchutí od společnosti Nutrend 100% Protein neobsahuje téměř žádný cukr a tuk, takže je ideálním zdrojem bílkovin pro lidi s dietou. S přídavkem 6PAK 80 Protein jahodová příchuť můžete obohatit svůj letní předtréninkový koktejl, který vám dodá energii na celý trénink. Pokud hledáte proteinový koncentrát s BCAA, sáhněte po proteinové výživě Trec Whey 100 s příchutí čokolády, která zaručuje aromatickou, sytou kakaovou chuť a obohatí vaše jídlo o 5 g BCAA a l-glutamin

Se Sportanem objevíte všechny nejlepší příchutě syrovátkových proteinových koncentrátů. Pečlivě připravená nabídka nejkvalitnějších syrovátkových proteinových koncentrátů s testovaným složením splní očekávání začátečníků i profesionálů. 

Rozbalit popis Sbalit popis