• Doprava zdarma
  • 30 dnů na vrácení zboží
  • Expedice do 48 h
Nav switch

Syrovátkové proteinové izoláty, WPI

Nemůžeme najít produkty odpovídající výběru

Nejkvalitnější proteinové izoláty na Sportano.cz

Ve Sportanu najdete největší výběr syrovátkových proteinových izolátů, které jsou účinným a pohodlným způsobem doplnění bílkovin ve stravě každého sportovce. Široká škála dostupných chuťových složení zaručuje, že vaše strava nebude jednotvárná. Připravili jsme pro vás nabídku proteinových izolátů od nejoblíbenějších výrobců, jako jsou Mondolab, 6PAK a 7Nutrition, kteří jsou známí nejvyšší kvalitou bez kompromisů.  

Pro koho jsou syrovátkové proteinové izoláty WPI určeny?

Bílkoviny jsou jedním z nejdůležitějších prvků stravy všech aktivních lidí. Aminokyseliny mají pozitivní vliv na rozvoj svalové hmoty, regeneraci, pohodu a prevenci mnoha onemocnění. Sportovci, kteří se věnují vytrvalostním a silovým disciplínám, jako je plavání, horolezectví, tenis, cyklistika, box a vzpírání, mají často problémy s vyvážením jídla tak, aby obsahovalo optimální množství bílkovin. Pro všechny z nich jsou syrovátkové proteinové izoláty ideálním způsobem doplnění všech esenciálních aminokyselin. Izoláty 6PAK obsahují nejvyšší množství bílkovin na 100 g výrobku a vynikající profil aminokyselin, takže si můžete být jisti, že doplňujete ten nejlepší produkt. Po tréninku zvolte protein Nutrend Iso Pro Zero, který obsahuje až 84 % bílkovin a přídavek l-glutaminu, který urychlí regeneraci svalů po intenzivním cvičení. Izoláty Nutrend jsou skvělým způsobem doplnění bílkovin pro všechny sportovce, kteří hledají nejlépe vstřebatelné aminokyseliny. Přídavek trávicích enzymů digezyme® zaručuje účinný metabolismus makroživin a rychlé trávení.  

Izoláty syrovátkových bílkovin: použití

Proteinové doplňky jsou užitečné pro ty, kteří plánují snížit tělesnou hmotnost. Přídavek bílkovin do jídla zaručuje větší pocit sytosti a zrychluje metabolismus, takže můžete rychleji dosáhnout svého cíle. V nabídce Sportano najdete sójové proteinové izoláty, které jsou vynikajícím doplňkem bílkovin v rostlinné a veganské stravě. Sójový proteinový izolát Nutrend má ideální aminokyselinový profil, obsahuje všechny potřebné bílkoviny a je bezpečný pro ženy i muže. Sportovci, kteří se vyhýbají laktóze, by měli zvolit proteinový izolát společnosti 7Nutrition, který díky pokročilému technologickému procesu neobsahuje mléčný cukr a poskytuje až 90 % nejkvalitnějších bílkovin v každé porci výživy.  

Proteinové izoláty WPI lze používat jako doplněk stravy během dne.  Ve Sportanu jsme pro vás připravili široký výběr příchutí od světových výrobců, takže si každý najde svůj oblíbený syrovátkový proteinový izolát nebo sójový protein. Syrovátkový protein MONDOLAB Protein Isolate s příchutí dvojité čokolády bude dokonalým doplňkem vašeho potréninkového koktejlu a účinně ochrání vaše svaly po intenzivním tréninku. Pokud potřebujete izolát, který se rychle rozpustí, zvolte protein 6PAK Nutrition Whey Isolate s příchutí bílé čokolády, který si díky svému instantnímu složení můžete připravit i s vodou. Pro ty, kteří hledají známé příchutě, jsme připravili 7Nutrition Whey Isolate 90 s příchutí vanilky, který se skvěle hodí k ovesné kaši k snídani.

Široká škála příchutí vám umožní vybrat si svou oblíbenou příchuť, která obohatí váš jídelníček o plnohodnotné bílkoviny. Izolát syrovátkové bílkoviny je ideálním způsobem doplňování aminokyselin pro začínající i pokročilé sportovce. V on-line obchodě Sportano.cz si vyberete ty nejlepší proteiny od prověřených výrobců. 

Rozbalit popis Sbalit popis