• Doprava zdarma
  • 30 dnů na vrácení zboží
  • Expedice do 48 h
Nav switch

Doplňky stravy pro růst svalové hmoty

Nemůžeme najít produkty odpovídající výběru

Výživa pro svalovou hmotu: účinné posilovače na Sportano.cz

Hledáte účinný způsob, jak zvýšit svalovou hmotu? U Sportana najdete široký výběr gainerů a suplementů od nejlepších výrobců, které vám zaručí nárůst síly a hmoty bez gramu tuku. Najděte si svůj oblíbený gainer mezi osvědčenými produkty od důvěryhodných výrobců 7Nutrition a Trec. Připravili jsme pro vás živiny pro svalovou hmotu nejvyšší kvality s vysokým obsahem bílkovin bez zbytečných plnidel.  

Kdy je dobré používat doplňky svalové hmoty?

Aktivní lidé mají vyšší nároky na bílkoviny a energii. Sportovci silových a vytrvalostních disciplín potřebují kvůli intenzivnímu a vyčerpávajícímu tréninku více sacharidů a aminokyselin, aby mohli správně regenerovat a budovat svalovou hmotu. Gainery obsahující snadno vstřebatelné sacharidy a bílkoviny nejvyšší kvality jsou ideálním způsobem, jak doplnit nedostatek těchto složek ve stravě.  Gainery, které najdete na Sportanu, obsahují snadno stravitelné sacharidy a velké množství aminokyselin, které vám zajistí nárůst suché svalové hmoty. Po tréninku se vyplatí zvolit gainer 7Nutrition Bodybuilder, který se vyznačuje nízkým množstvím cukru a vysokým obsahem kukuřičného a rýžového škrobu, které jsou dokonale stravitelné. Gainery od společnosti 7Nutrition obsahují kompletní bílkoviny a esenciální aminokyseliny BCAA. Toto složení zaručuje nejlepší výsledky pro všechny sportovce.  

Nejlepší gainery na trhu: které se vyplatí vybrat?

Při výběru gainerů na zvýšení hmotnosti věnujte pozornost množství komplexních sacharidů a bílkovin. Gainer Trec Mass XXL obsahuje nejkvalitnější syrovátkové koncentrované bílkoviny a pečlivě vybrané mono-, oligo- a polysacharidy, které jsou ideálním zdrojem snadno vstřebatelných sacharidů. Přídavek komplexu vitaminů má příznivý vliv na syntézu glykogenu a růst svalů. Lidem s nesnášenlivostí mléčného cukru doporučujeme gainer 7Nutrition Bodybuilder, který neobsahuje laktózu.  

Přípravky na zvýšení hmotnosti pro hubnoucí

Zvýšení příjmu kalorií a bílkovin je nezbytné pro nárůst a budování svalové hmoty.  V tomto ohledu jsou užitečné proteinové gainery. Gainer Bodybuilder od společnosti 7Nutrition obsahuje aminokyseliny nejvyšší kvality ze syrovátkového proteinového koncentrátu, izolátu a hydrolyzátu, takže si můžete být jisti, že dostáváte všechny nezbytné bílkoviny včetně BCAA. Přídavek micelárního kaseinu zajišťuje zachování anabolických procesů i během noci. Pokud chcete zvýšit svou tělesnou hmotnost bez gramu tuku, zvolte gainer od společnosti 7Nutrition. Tato výživa je ideálním potréninkovým doplňkem, který doplní nedostatek glykogenu a posílí svalovou hmotu.  

Doplňky stravy pro svalovou hmotu

Široká škála doplňků stravy v on-line obchodě Sportano.cz je vytvořena pro lidi, kteří hledají nejlepší gainer. Pro nárůst svalové hmoty zvolte gainer Trec Mass XXL, který díky vynikajícímu poměru 80 % sacharidů a 20 % bílkovin zaručuje rychlé a nejlepší účinky. Vysoký obsah škrobu v gaineru má příznivý vliv na obnovu glykogenu po tréninku.  Při snaze o nárůst svalové hmoty se vyplatí vybírat zdravé zdroje bílkovin. Gainery od společnosti 7Nutrition poskytují všechny esenciální aminokyseliny, takže budete rychleji budovat svaly. Využijte nabídky, kterou pro vás připravil tým odborníků s cílem účinně podpořit budování svalové hmoty a síly. Ve Sportanu najdete ty nejlepší posilovače a výživové doplňky pro začátečníky i pokročilé sportovce. 

Rozbalit popis Sbalit popis